Wpis z mikrobloga

Sposób wypowiedzi Korwina jest niejasny, powtarzam sposób. Dlatego media łatwo podłapują jedno zdanie z całej wypowiedzi. Natomiast to co mówi to są po prostu suche fakty, które w obecnym świecie przerodziły się w jakieś tematy tabu. - Przecież statystycznie kobiety mają kilka punktów mniej IQ i co z tego? Taki jest fakt.
- Czy klaps to coś złego? No oczywiście, że nie, tylko nikt tego głośno nie powie, bo taki mamy klimat, a w zaciszach domowych jestem pewny, że niejeden "nowoczesny" rodzic dał tego legendarnego klapsę w dupę, żeby dziecko się uspokoiło.
- Czy Korwin bije kobiety? Nie, mówił 1000 razy, że nie bije. Czasami da klapsa swojej żonie. I co w tym dziwnego? Poważnie nigdy nie daliście swojej żonie, dziewczynie klapsa podczas seksu, podczas zwykłego spaceru? Ostatnio nawet filmik z Jeffem Bezosem krąży po internecie, który uwaga dał klapsę swojej kobiecie :)
- Czy kobiety nie kierują się emocjami? No oczywiście, że kierują. Podręcznikowy przykład pani Domagalik, która z mordą wyskakuje na Korwina i się rozłączyła xD
- Pomijam dyskusję o zmianach klimatycznych, bo to taki modny temat, jak dziura ozonowa x lat temu, a za 10 lat tematu nie będzie.
- Kobiety powinny mieć odebrane prawa wyborcze? Nie. Ponieważ tu się kieruję empatią. Natomiast zgadzam się, że kobiety preferują lewicę, ponieważ lubią socjal, lubią gdy hajsik jest na wyciągniecie portfela swojego męża itp.

#kanalsportowy #polityka
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maryjuszpitagoras: Poczytałem twoje wpisy, mam tylko nadzieje, ze nie będziesz miał dzieci, ewentualnie jak się zdecydujesz to wcześniej się trochę doedukujesz w temacie. Czasy bicia i klapsów na szczęście mijają, bezsilność rodzica nie jest już na szczęście usprawiedliwieniem dla bicia, zarówno prawnym jak i społecznym.
  • Odpowiedz
Sposób wypowiedzi Korwina jest niejasny, powtarzam sposób.


@yraras: Prosty wniosek z zasady Feynmana - jeśli nie potrafisz zjawiska wyjaśnić w prosty i jasny sposób, to tego tak naprawdę nie rozumiesz. "I learned very early the difference between knowing the name of something and knowing something".

Konfederacja jest pełna polityków którzy wypowiadają się w tematach o których mają blade pojęcie, dlatego ich fani tak często używają argumentu "niejasności" aby obronić
  • Odpowiedz
Przecież statystycznie kobiety mają kilka punktów mniej IQ i co z tego? Taki jest fakt.


@yraras to jest bzdura, średnie IQ kobiety jest niższe, a to co innego. U facetów jest więcej debil i więcej geniuszów. To samo z agresja, delikatne różnice na środku dają drastyczne różnice przy ekstremach.

Reszta true.
  • Odpowiedz
Sposób wypowiedzi Korwina jest niejasny, powtarzam sposób.


@yraras: od 30 lat to samo p---------e ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak, masz 100% racji, ale jeżeli jest się politykiem w demokracji (tfu, d***kracji ;) ) to albo się gra wg demokratycznych reguł albo... nie ma albo, zamknij korwin ryj.

Tymczasem on wrzuci w jednym zdaniu słowa "moja córka" i "p-----l". Nie ważne co i o czym i czy
  • Odpowiedz
@yraras: Mam nadzieję, że nie masz dzieci, zwłaszcza córek, bo byłoby bardzo niedobrze, gdybyś zastosował na nich porady wychowawcze Korwina.
  • Odpowiedz