Wpis z mikrobloga

Sposób wypowiedzi Korwina jest niejasny, powtarzam sposób. Dlatego media łatwo podłapują jedno zdanie z całej wypowiedzi. Natomiast to co mówi to są po prostu suche fakty, które w obecnym świecie przerodziły się w jakieś tematy tabu. - Przecież statystycznie kobiety mają kilka punktów mniej IQ i co z tego? Taki jest fakt.
- Czy klaps to coś złego? No oczywiście, że nie, tylko nikt tego głośno nie powie, bo taki mamy klimat, a w zaciszach domowych jestem pewny, że niejeden "nowoczesny" rodzic dał tego legendarnego klapsę w dupę, żeby dziecko się uspokoiło.
- Czy Korwin bije kobiety? Nie, mówił 1000 razy, że nie bije. Czasami da klapsa swojej żonie. I co w tym dziwnego? Poważnie nigdy nie daliście swojej żonie, dziewczynie klapsa podczas seksu, podczas zwykłego spaceru? Ostatnio nawet filmik z Jeffem Bezosem krąży po internecie, który uwaga dał klapsę swojej kobiecie :)
- Czy kobiety nie kierują się emocjami? No oczywiście, że kierują. Podręcznikowy przykład pani Domagalik, która z mordą wyskakuje na Korwina i się rozłączyła xD
- Pomijam dyskusję o zmianach klimatycznych, bo to taki modny temat, jak dziura ozonowa x lat temu, a za 10 lat tematu nie będzie.
- Kobiety powinny mieć odebrane prawa wyborcze? Nie. Ponieważ tu się kieruję empatią. Natomiast zgadzam się, że kobiety preferują lewicę, ponieważ lubią socjal, lubią gdy hajsik jest na wyciągniecie portfela swojego męża itp.

#kanalsportowy #polityka
  • 66
Zamiast odnosić się do tego bicia kobiet którego wiadomo ze nie robi tylko #!$%@? trzy po trzy, powiedz mi lepiej czemu sympatyzuje z ruskimi, czemu uważa ze zna się na wszystkim najlepiej, czemu pitoli o nieistotnych tematach jak to czy ktoś ma więcej IQ czy nie, albo czy przez to może głosować czy nie.


@yuio: a sympatyzuje? podrzuć dobre źródło.
ale serio nie wydaje Ci się, że może jednak inteligencja powinna
@maryjuszpitagoras już odpowiadam - bo 30 lat temu były zastraszane #!$%@?
tak jak ludzie chodzący do kościółka są zastraszani gotowaniem się w kotle, ale to już temat na inną dyskusję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lanie dzieci to droga na skróty, która sprawi że dziecko ze strachu może i będzie słuchać się rodzica, ale niekoniecznie go szanować i mieć z nim zdrową relację.
No i oczywiście bicie słabszych jest
@MjentowaKupka delikatny klaps w tyłek na uspokojenie = #!$%@?, bicie, straszenie wg Ciebie? Tak pytam boją moje dzieciństwo wspominam wspaniałe ale rozumiem już dlaczego czasami należał mi się klaps. Bo można coś tłumaczyć raz, 5, 10 przypominać ale jak dziecko nadal robi na złość to wydaje mi się, że klaps w tyłek delikatny potrafi przywrócić porządek.
@yraras: Korwin nie ma problemów z przekazywaniem informacji. Po prostu:
- od zawsze celowo robił to w taki sposób, żeby wywołać gównoburzę;
- od zawsze wygaduje totalne pierdoły nie do obrony. One wydają się logiczne i spójne tylko jeżeli interpretuje się je zgodnie z logiką korwina i korwinistyczną interpretacją świata.
Ten hejt park powinien być umieszczony w programach nauczania, bo jest idealną prezentacją całego ideowego bagażu Korwina i egzemplifikacją jego głupoty.
@maryjuszpitagoras Skąd Ty tego delikatnego klapsa wytrzasnąłeś? Jak ktoś stosuje kary cielesne to raczej się nie ogranicza do delikatnych klapsów.
#!$%@? czy bicie to może zbyt skrajne określenia, ale zastraszanie już niekoniecznie. Skoro dzieciak stoi spokojnie w kościele tylko dlatego, że stary powiedział mu, że jak nie będzie grzeczny to dostanie w domu pasem po dupie, to jak inaczej to nazwiesz, jeśli nie zastraszaniem?
@MjentowaKupka dlaczego niby się nie ogranicza? Czyli nie ma nic pomiędzy? Albo dziecka nie mogę dotknąć albo muszę go bić do tragicznych skutków? Delikatny klaps w tyłek to max co moim zdaniem można zrobić dziecku. Jakakolwiek pobicia, bicie po twarzy czy gdziekolwiek indziej jest karygodne ale nadal chciałbym zobaczyć jak uspokajasz dziecko lat 4-5 aby uspokoiło się na 15 min jeśli rozmowa nic nie daje? Chodzi mi o rozgraniczenie bo często 1
@eloar:

ale serio nie wydaje Ci się, że może jednak inteligencja powinna jakoś wpływać na odpowiedzialność społeczną? Nie zatrudniamy ludzi głupich do zajmowania się poważnymi sprawami, a jednak ktoś uznał, że jednak tym podatnym na wszelkie manipulacje i nierozumiejącym związków przyczynowo skutkowych to wolno wpływać na kształt praw rządzących pewną społecznością. Wydaje się oczywiste, że ludzie poniżej pewnego wieku nie głosują, bo nie rozumieją, ale ludzi zbyt głupich aby zrozumieć dopuszczamy?
@camelinthejungle: nigdzie nie napisałem, że jedynym, wskazałem, że może powinna być uwzględnianym. Wskazałem przykład kryterium wieku, nie negowałem jego zasadności, więc z samej mojej wypowiedzi wynikają już dwa kryteria. Nie zanegowałem żadnego innego, a wiek nie jest jedynym kryterium.

Nie wiem jak chcesz rozmawiać o rozwinięciu koncepcji demokracji o koncepcję praw zależnych od odpowiedzialności, jeśli nie idzie Ci zrozumienie tak prostych tez.
. Natomiast zgadzam się, że kobiety preferują lewicę, ponieważ lubią socjal, lubią gdy hajsik jest na wyciągniecie portfela swojego męża itp.


@yraras: mężczyźni popierają socjalistyczny PiS w przeciwieństwie do kobiet, które popierają liberalna platformę. W konfederacji połowa posłów to socjaliści z ruchu narodowego. Dziękuję, dobranoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MjentowaKupka: Tak, próbuje się dialogu lub stosuje inne kary. Bicie dziecka to po prostu głupota, która wywołuje więcej problemów niż korzyści wynikających z krótkotrwałej satysfakcji rodzica, ze #!$%@? słabszemu.