Wpis z mikrobloga

Sposób wypowiedzi Korwina jest niejasny, powtarzam sposób. Dlatego media łatwo podłapują jedno zdanie z całej wypowiedzi. Natomiast to co mówi to są po prostu suche fakty, które w obecnym świecie przerodziły się w jakieś tematy tabu. - Przecież statystycznie kobiety mają kilka punktów mniej IQ i co z tego? Taki jest fakt.
- Czy klaps to coś złego? No oczywiście, że nie, tylko nikt tego głośno nie powie, bo taki mamy klimat, a w zaciszach domowych jestem pewny, że niejeden "nowoczesny" rodzic dał tego legendarnego klapsę w dupę, żeby dziecko się uspokoiło.
- Czy Korwin bije kobiety? Nie, mówił 1000 razy, że nie bije. Czasami da klapsa swojej żonie. I co w tym dziwnego? Poważnie nigdy nie daliście swojej żonie, dziewczynie klapsa podczas seksu, podczas zwykłego spaceru? Ostatnio nawet filmik z Jeffem Bezosem krąży po internecie, który uwaga dał klapsę swojej kobiecie :)
- Czy kobiety nie kierują się emocjami? No oczywiście, że kierują. Podręcznikowy przykład pani Domagalik, która z mordą wyskakuje na Korwina i się rozłączyła xD
- Pomijam dyskusję o zmianach klimatycznych, bo to taki modny temat, jak dziura ozonowa x lat temu, a za 10 lat tematu nie będzie.
- Kobiety powinny mieć odebrane prawa wyborcze? Nie. Ponieważ tu się kieruję empatią. Natomiast zgadzam się, że kobiety preferują lewicę, ponieważ lubią socjal, lubią gdy hajsik jest na wyciągniecie portfela swojego męża itp.

#kanalsportowy #polityka
  • 66
@maryjuszpitagoras: Ja tu mowie o tym, ze pieprzysz bzdury usprawiedliwiajac krula nt. praw kobiet do glosowania (w skrocie: mezczyzni tez nie zawsze interesuja sie polityka, tez leca na socjal, a w ogole to krul mial co innego na mysli), a Ty odwracasz kota ogonem i probujesz mnie wciagnac w inny temat. Takiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yraras Lol, żadna z tych rzeczy nie jest okej. Korwin ma to samo co akwarelista, Mejza czy mój kolega ze studiów - ogromne ego, myśli, że jest jakimś niesamowitym geniuszem i niepodważalnym autorytetem w każdej sprawie w której się wypowie, choć dość oczywiste, że to nieprawda, bo nikt tak nie może. On nie wyraża się niejasno, tu nie ma żadnego wyciągania z kontekstu, bo każdy doskonale rozumie co mówi, dlatego spada na
gefallenerubermensch - @yraras Lol, żadna z tych rzeczy nie jest okej. Korwin ma to s...

źródło: comment_1645174008bspRemdRvCggNlvz2ormgB.jpg

Pobierz
@yraras: "czy klaps to coś złego" tak. To że nowocześni rodzice czasem też go dają też jest złe
"Czy Korwin bije kobiety" patrząc po tym jak gada że klaps ma uczyć i wychować kobietę to nie chodzi mu o klepnięcie w dupę podczas seksu, tak samo jak te teksty że to trzeba robić gdy kobieta jest nieposłuszna
"Pomijam dyskusje o zmianach klimatycznych..." Czyli mamy negacjonistę?
jak dziura ozonowa x lat temu, a za 10 lat tematu nie będzie.


@yraras: xD zwalczenie dziury ozonowej to przykład działania największej umowy ekologiczno-klimatycznej w historii. Triumf nauki, która porozumiała polityków i ekologów. Poczytaj gościu xDDDDDD Właśnie dzięki temu, ze wdrożono rozwiązania proponowane przez świat naukowy zredukowaliśmy jej powiększanie i się zregenerowała.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Protok%C3%B3%C5%82_montrealski

Uwielbiam jak korwinoidy się orają dziurą ozonową xd
Czy kobiety nie kierują się emocjami? No oczywiście, że kierują. Podręcznikowy przykład pani Domagalik, która z mordą wyskakuje na Korwina i się rozłączyła xD


@yraras: każdy człowiek kieruje się emocjami bo na tym polega człowieczeństwo. Mężczyźni tez, po prostu ich werbalnie mniej okazują niż kobiety - że względu na kulturę. Mędrzec Korwin również mocno kieruje się emocjami co widać wielokrotnie w jego wypowiedziach jak również działaniach politycznych. Jego fani również kieruja
@yraras: Konfiarze mają głowę w dupie i łykają wszystko co ich idole wymyślą. O klapsach gadał, że przełożenie żony przez kolano to forma kary, podobnie jak u dzieci. Patologia i tyle, w związku ludzie są równi, a nie karzesz swojego partnera przełożeniem przez kolano i klapsem XD. Nie chodziło o klapsy podczas seksu. Na szczęście w Polsce takich Korwinów ubywa i z biegiem czasu staniemy się zachodem - miejscem gdzie agresji
Czy klaps to coś złego? No oczywiście, że nie, tylko nikt tego głośno nie powie, bo taki mamy klimat,


@yraras: kiedyś też tak myślałem i długo starałem się tego bronić jako argumentu, ale to jest po prostu głupie.

Dziecko to mały człowiek. Oddzielny od Ciebie byt. Jak najbardziej poważny. Dajesz mu klapsa bo cie zwyczajnie #!$%@?. Dajesz mu klapsa tylko i wyłącznie dlatego bo jesteś bezsilny wobec jego zachowania. Dajesz mu
@PeterGosling: ja sie nie znam, nie mam dzieci ale jak na święta widzę dzieciiaki w kościele to coś mi się wydaje, że chyba 99% jest nadpobudliwa. Rodzice, żeby je uspokoić przynoszą: picie, chrupki, ciasteczka i petarda na koniec: zabawki, plastikowe #!$%@? samochodziki, żeby dziecko się bawiło w kościele. Możesz mi powiedzieć co się zmieniło, że dziecko 30 lat temu potrafiło wytrzymać bez rozrywek 30min?
@yraras: Włączyłem dosłownie na 5 minut, bo byłem akurat w komunikacji, a tu Korwin zdążył #!$%@?ć że za jego rządów Warszawa zmieniła by się z prowincji (xD) w metropolię i że trzeba #!$%@?ć tramwaje, bo przecież autobus jest dużo bardziej efektywnym środkiem komunikacji. xD
Tak właśnie jest jak nie zna się na czymś, ale #!$%@? swoje farmazony w taki sposób, żeby zaciekawić dzieci i co głupszych dorosłych.
@szarley: szkoda, że nie mogę juz edytować posta bo mnie tu zaraz zjedzą. Nie jestem fanem konfederancji, nie jestem fanem pisu, nie jestem fanem stanowskiego co nie znaczy, że jestem fanem najmana xD Ludzie to są tematy do spokojnej dyskusji na argumenty.( ͡° ͜ʖ ͡°)