Wpis z mikrobloga

Kobiety też będą nieszczęśliwe – trochę później

„Współczesne kobiety zachowują się jak dziecko które weszło do cukierni i twierdzi, że od dzisiaj będzie jadło tylko słodycze.”

Kobiety są płcią wybredną i muszą taką być bowiem mają wdrukowany do psychiki mechanizm selekcji genów dla potomstwa jaki jest dobry dla całego naszego gatunku. Dzięki internetowi, a raczej nie dzięki niemu samemu, ale dzięki mediom społecznościowym i randkowym ten naturalny mechanizm zaczął głupieć. Pula mężczyzn z jakiej może wybierać kobieta zwiększyła się kilkudziesięciu do kilku miliardów.

(zauważyłem, że my ludzie mamy problem z liczbami, o ile każdy umie wyobrazić sobie ile to jest 100 czegoś, to z wyobrażeniem sobie ile to jest 1000 czegoś mamy już problem, a milion czegoś jest już kompletną abstrakcją jaka brzmi tak absurdalnie, że nie oddziałuje na nasz umysł aż tak mocno jak powinna)

Rynem matrymonialny z lokalnego stał się globalny w zaledwie kilkanaście lat (Tinder powstał w 2012 roku a upowszechnił się jeszcze później) i dlatego starsze pokolenia nie rozumieją co się wydarzyło i nie reagują. Przed kobietami został postawiony nieograniczony wybór dobrania sobie mężczyzny jaki pod każdym względem będzie jej pasował, jeśli masz nieomal niewyczerpane źródło kolejnych opcji, to nie musisz iść na kompromisty.

Nie trzeba być wybitnie inteligentnym aby wiedzieć, że to się źle skończy (podobnie jak jedzenie samych słodyczy). Kobiety będą cierpieć, tylko trochę później, a my mężczyźni w tym czasie zwróćmy się ku technice jaka nas wyzwoli i zaspokoi nasze tęsknoty lepiej niż same kobiety.

Nie musimy karać kobiet, one ukarzą się same, jak głosi stare powiedzenie (polecam stare powiedzenia, mają w sobie więcej mądrości niż się wydaje):

„jeśli Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera”

#blackpill #przegryw #redpill #mgtow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #randki #przemyslenia #tinder
N.....n - Kobiety też będą nieszczęśliwe – trochę później

„Współczesne kobiety zac...

źródło: comment_1645129694OWuF6fMQZfiDAC7oXVLtZC.jpg

Pobierz
  • 57
@Nostrian: Mam 30 lat, z wyglądu jakieś 7/10. Na tinderze przez 6 lat korzystania z tej apki uzbierało sie prawie 800 matchy (pewnie byłoby więcej gdyby ja albo druga strona nie usuwała pary). Przed tinderem jeszcze było spoko, jakieś tam związki, relacje. Natomiast na tinderze przez kilka lat spotkałem się z paronastoma laskami, wszystko kończyło się na 1-2 randkach max. Nadal rozumiem że blackpill twierdzi że dzięki wyglądowi laski na mój
@eldzej_10: Pigułka prawdy jaką różni ludzie różnie nazywają, a jaka naprawdę nazywa się socjobiologią głosi, że dane cechy lub brak danych cech mogą zwiększyć lub zmniejszyć twoje szanse na konkretne doświadczenia o jakąś ilość procent. Tylko tyle i aż tyle.

Jeśli masz "x" to twoje szanse zwiększają się o 8%
Jeśli masz mniej wzrostu niż "x" to twoje szanse zmniejszają się o 16%
To tylko przykłady.

Myślenie:

Czerń albo biel.
Lewo
@Nostrian: Mam 30 lat, z wyglądu jakieś 7/10. Na tinderze przez 6 lat korzystania z tej apki uzbierało sie prawie 800 matchy (pewnie byłoby więcej gdyby ja albo druga strona nie usuwała pary). Przed tinderem jeszcze było spoko, jakieś tam związki, relacje. Natomiast na tinderze przez kilka lat spotkałem się z paronastoma laskami, wszystko kończyło się na 1-2 randkach max. Nadal rozumiem że blackpill twierdzi że dzięki wyglądowi laski na mój
P.....c - > @Nostrian: Mam 30 lat, z wyglądu jakieś 7/10. Na tinderze przez 6 lat kor...

źródło: comment_1645136417a2fPitXmLtiHqCzo9DSHVt.jpg

Pobierz
@Pozytywny_gosc: bo Ty masz pewnie 500 par z jakimiś pasztetami, jeśli twierdzisz że jesteś 3 na 10 xD Ja nie mówię że nie mam efektów bo tylko pokazuje Ci pewien wycinek z Tindera, masę innych ludzi poznaje w rzeczywistości, tylko na tinderze jest jakiś dziwny problem. Ale co ja będę tłumaczył to przegrywowi bez żadnych kolegów, dla którego nie istnieje poznawanie ludzi w realnym świecie xD Nigdzie nie napisałem że zachęcam
@Pozytywny_gosc: jacy mistrzowie PUA? xD o czym ty do mnie mówisz? gościu tłumaczę Ci od wielu wpisów że wygląd jest tylko jednym z determinantów, tak samo jak gra, która się przydaje bo zawsze mieć lepiej gadane, ale trzeba być świadomym że gra pomoże, ale nie sprawi że uda Ci się wszystko. Ale co ja będę Ci tłumaczył, coś czego nie rozumiesz bo jesteś zamkniętym na świat przegrywam?
@Ravenek: > myślisz, że niedobór zaobrączkowanych facetów, przekazujących środki dobrowolnie, spowoduje konieczność opodatkowania singli i redystrybucji w stronę "potrzebujących" różowych?.

To jest oczywiste! Lewaczki w swej infantylnej głupocie w imię sprawiedliwości społecznej wyniosą głodujące pasożyty do roli ofiary oskarżając żywicieli o.. właściwie o cokolwiek co będą chcieli i będzie modne w przyszłości- rasizm, mizoginia. Jeśli więcej mężczyzn się ogarnie wtedy problem zostanie zauważony. Należy obserwować tylko jakie argumenty wyciągnie tzw. władza.
@mietekkierownikkaruzeli: z samotnymi madkami jest taka sprawa ze ktoś musiał zrobić bombelka.

Zwykle jakiś głupi facet. Statystycznie to zwykły Polak któremu się ruchac zachciało i nie umiał się dobrze zabezpieczyć

No i najbardziej poszkodowany jest dzieciak, który się nie pchał na ten świat, żeby żyć z zasiłku z matką
@Ravenek: > z samotnymi madkami jest taka sprawa ze ktoś musiał zrobić bombelka.

Zwykle jakiś głupi facet. Statystycznie to zwykły Polak któremu się ruchac zachciało i nie umiał się dobrze zabezpieczyć

No i najbardziej poszkodowany jest dzieciak, który się nie pchał na ten świat, żeby żyć z zasiłku z matką

Jeśli państwo będzie zapewniało zasiłki albo i nie daj boże mieszkania dla samotnych kobiet z dzieckiem zastępując tym samym ojców w