Wpis z mikrobloga

Teraz około 2 tygodnie po premierze #dyinglight2 można powiedzieć otwarcie że w porównaniu do #cyberpunk2077 jest totalna przepaść. Zarówno w wydajności jak i przyjemności z rozgrywki. Ledwie po 2 patchach ta gra przynajmniej według mnie i recenzentów nie posiada zauważalnych błędów, glitchy które by uniemożliwiały rozgrywkę jak w cyberpunku. CDP pomimo postawienia sobie tak wysokiej poprzeczki przegrali sami ze swoją grą łatając ją do dzisiaj. Jak wygląda #dyinglight2 na starych konsolach? Zważywszy na to że nie można oczekiwać świetnej wydajności po 9 letniej konsoli to i tak jest ok, na pewno się nie rozczarujecie jak przy cyberpunku. Można serdecznie pogratulować firmie #techland za dotrzymanie obietnic przedpremierowych i dostarczenie nam pełnowartościowej gry a nie półproduktu inaczej gniota na skalę cyberpunka. Jeszcze warto wspomnieć że podobnie jak z pierwszą częścią dying lighta pojawi się duży fabularny dodatek i co najmniej 5 lat wsparcia gry.
#gry #dyinglight
  • 10
@lubiep: Nie wiem jak jest na starych konsolach, ale na nowych Cyberpunk prezentuje się lepiej, chodzi w wyższej rozdzielczości i ma więcej klatek na sekundę. Techland tak bardzo nie chcieli mieć wpadki ala CDPR, że kompletnie olali wersje na nowe konsole.
@Fytyny93 techlandowi akurat trzeba przyznać ze wyciąga wnioski że swoich albo czyiś błędów. Wszystkie wady dying lighta 1 zostały zamienione w kolejnej części gry na zalety, widać że słuchają się community, które prosiło o zdecydowanie lepsza fabułę i ja dostali już nie wspominając o licznych poprawkach w mechanice gry i udoskonaleniu oraz zarówno też przeniesieniu wszystkich pozytywnych rzeczy z poprzedniej części.
@jtank: same, #cyberpunk2077 ma więcej możliwości, broń biała, palna, umiejętności - różnorakie klasy postaci, co tylko chcesz + więcej misji i ciekawszy świat (lore), a w #dyinglight2 3/4 pobocznych questów opierało się na idź tu, przynieś to, odczytaj list i wróć - bezsens


@drippinsauce: co z tego, ze cyberpunk ma więcej aktywności jak wszystkie są niedorobione xd
W Cyberpunku żadna z technik walki nie jest satysfakcjonująca ani walka bronią białą,