Wpis z mikrobloga

Znalezisko spadło z rowerka, więc odpowiem na te bzdury tu:

heteroseksualnego rzecznika MSZ też atakowałbyś na twitterze i obwiniał o samobójstwa osób niebinarnych? Pewnie nie.


@sildenafil: Nie. Co to w ogóle ma do rzeczy?

Tutaj czynnikiem wyzwalającym nienawiść jest orientacja seksualna (w połączeniu z pracą "dla wroga" w odczuciu aktywistów LGBT).


Nie, wyłącznie ta praca. Czynnikiem jest bycie szkodnikiem, a nie orientacja. Gdyby przestał być szkodnikiem, nie miałbym z tą osobą żadnego problemu - a przecież orientacja pozostałaby taka sama. Już rozumiesz?

Czarni głosujący na Trumpa, feministki przeciwko osobom trans w sporcie dla kobiet...


A może zamiast być przeciwko osobom trans (wśród których można całkowicie wyeliminować przewagę fizyczna przed wcześnie podjęta tranzycje), lepiej byłoby być za zmianach w zasadach i klasyfikacjach sportowych?

Pan Jasina nie jest nic winien aktywistom LGBT bo jest gejem


Wybacz, ale nie będę usprawiedliwiać kogoś, kto jest w partii działającej na szkodę grupy społecznej, której samej jest częścią. To jest tego wybór, mam prawo to poddawać krytyce. W każdej chwili może odejść z tej partii i nie będę mieć z taką osobą żadnego problemu.

Ma prawo pracować w ministerstwie, rozwijać się i zdobywać doświadczenie. Ba, może nawet nie głosować na PiS i pracować w tymże ministerstwie.


Pewnie, że ma. A ja mam prawo te decyzję krytykować.

Niestety nienawiść, ta lewacka homofobia jak to nazwałem, przesłania wam ten obraz.


Ale ja nie mam żadnego problemu z jego orientacja, nie mówię mu "przestań być gejem", tylko "podjąłes ujowa decyzję dołączenia do partii szkodliwej dla mniejszości społecznej, której jesteś częścią - uważam to za obrzydliwe". Podkreślam jeszcze raz - decyzję, nie orientację.

#neuropa #lgbt #pis #bekazpisu
źródło: comment_16451082292mktBq48t2Pv95NS18wo73.jpg
  • 7
@ziumbalapl: A ja od siebie dodam, że jestem wychowany w duchu liberalizmu, który zakłada, że jest się ślepym na płeć, kolor skóry, pochodzenie czy orientację seksualną, w związku z czym każdemu, kto wspiera PiS, powiem, że nim gardzę, choćby był członkiem najbardziej nawet prześladowanej mniejszości.
@Mr_Hand_of_Fate: Bawi mnie jak coś takiego stwierdzają konserwy z USA (coś takiego usłyszałem chyba na PragerU) - typo twierdził, że nie widzi różnic między czarnymi i białymi, więc będzie ich widzieć w społeczeństwie tak samo, czyli jakby miał zignorować chociażby cała dyskryminację jaka przytrafia się głównie czarnoskórym, albo nierówności w systemie sprawiedliwości xD
@ziumbalapl: Tylko właściwie co Ci po tej krytyce Jasina? Tak szczerze.
Mnie też nie interesuje to co się dzieje w USA, bo czemu miałoby to w sumie nas interesować?

@sildenafil:

Niestety nienawiść, ta lewacka homofobia jak to nazwałem, przesłania wam ten obraz.


Homofobia nie dzieli się na poglądy polityczne, więc to podkreślanie lewicy jest tu niepotrzebne.
Tylko właściwie co Ci po tej krytyce Jasina? Tak szczerze.


@Xing77: Nic - on zaczął temat, więc wyjaśniłem za co się go krytykuje, bo twierdzenie, że za orientację jest niesamowicie niedorzeczne.
@ziumbalapl nie miałbyś też problemu z taką pracą gdyby rzecznikiem był heteroseksualista. I oczywiście że masz prawo krytykować jego osobiste decyzje, ale wtedy sam musisz się liczyć z podleganiem krytyce za zaglądanie innym w rozwój zawodowy. Twoja krytyka jego decyzji wynika z tego ze odmawiasz mu prawa do autonomii - uważasz, że jako gej "ma obowiązki gejowskie" i nie może podejmować pracy jaką mógłby podjąć heteroseksualista
nie miałbyś też problemu z taką pracą gdyby rzecznikiem był heteroseksualista


@sildenafil: Pewnie dlatego, że osobom hetero nie brakuje praw i nie są dyskryminowana grupą.

I oczywiście że masz prawo krytykować jego osobiste decyzje, ale wtedy sam musisz się liczyć z podleganiem krytyce za zaglądanie innym w rozwój zawodowy


Nie ma problemu.

Twoja krytyka jego decyzji wynika z tego ze odmawiasz mu prawa do autonomii


Nie odmawiam.

uważasz, że jako gej