Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Ludzie to są jednak debile xDDD

W ramach pracy w korpo prowadzę szkolenia. Ostatnio mocno wszedłem w tematy związane z komunikacją. W przednim oraz bieżącym tygodniu prowadziłem szkolenie, które było dla mnie nowe, więc starałem się poszukać czegoś na ten temat w internecie.

Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że materiały dla szkoleniowca przygotowane przez nasz dział "learning and development" są w 60% kopią artykułu z internetu xD znalazłem ten artykuł w Google po wrzuceniu zapytania z dokładnym tytułem szkolenia xD

Rozumiecie? XD ktoś w korpo wziął kasę za "przygotowanie" szkolenia, skopiował treść z internetu i tyle roboty, pora na CS-a xD

Jutro zamierzam uderzyć do szefa tej osoby, ciekawe jaka inba z tego powstanie XDDDD

#korposwiat #szkolenia #pracbaza #plagiat #kradno
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s---k: ta, zrobiona.

@PanMaglev: to jest kropka w kropkę skopiowany tekst, a nie jakaś inspiracja

@svr_: haha, fabryczne beka bo op chce wiedzieć możliwie dużo i ustawicznie się edukuje, a nie bazuje tylko na swoim doświadczeniu, przyznaje się, że nie wie wszystkiego!!!1! Jaki przegryw, #!$%@? xd it's over dla opa.

@mkarweta: na każdym prawie szkoleniu masz obrazki wykresy grafiki zajumane z neta. Nie wspomnę już o jakichś ripach z kaset VHS odnośnie bezpieczeństwa podczas szkoleń BHP XD tak to wygląda ¯\_(ツ)_/¯

BTW. Co byś zrobił z wiedzą wygooglaną w zakresie swojego szkolenia? Pozmieniał kolejność zdań, zamienił "dlatego, że" na "ponieważ"? Bez jaj, po co wymyślać koło na nowo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@H_Dworniok2137: chyba nie byłeś na żadnym moim szkoleniu ( ͡º ͜ʖ͡º) nadal: nie widzisz różnicy między ordynarnym kopiowaniem materiału, a przeczytaniem kilku artykułów z różnych źródeł na jakiś temat i skomplikowanie tego w swojej głowie?