Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co sadzicie na temat takiego zachowania u #rozowypasek? Dam dwa przyklady ktore mnie mega w------y. Pierwszy to taki, ze zatrudnili nowa osobe na dzial jakosci do firmy, zaklad jest typowo meski i jest 2 kobieta w firmie. Bede mial z nia stycznosc pewnie codziennie bo bedzie kontrolowala to co ja produkuje. Dzisiaj w pracy malo pisalem do rozowego i potem dostalem pretensje ze pewnie nie chcialem tego robic by ona nie widziala (wtf?) i w ogole kij wie co ja taki zajety i moze jeszcze nie daj boze z nia rozmawialem.
A bylo po prostu duzo pracy, ale sie nie wytlumaczy. Przyklad 2, jezdzi ze mna gosc z tego samego miasta do pracy juz jakies 6 lat i zapytal mnie dzisiaj czy przy powrocie nie podjedziemy w jedno miejsce bo musi cos zalatwic, ja ze spoko. W koncu te samo miasto i tylko kawalek trzeba bylo zjechac a w koncu raz na rok jak ktos poprosi to nic mi sie nie stanie. Czekalem w sumie pol godziny piszac z rozowym i jakies smsy? Ze czemu jeszcze czekam, ze powinienem go podrzucic i pojechac (15km do domu) i ze czemu w ogole za darmo to robie z taka mega pretensja we wiadomosciach. Cale czekanie i tak pisalem z rozowa ktora byla w pracy. Ktos z nas przesadza?
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #620d1fe1ff98844e781eda0b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Powiedz jej zwyczajnie, że widzisz po co cię wypytuje i że jej dopytywanie jedyne do czego prowadzi to do twojego rozmyślania o ewentualnej zdradzie, bo przecież to jedyny skutek tych wiadomości. Zwyczajnie za bardzo cię zachęca tym wypytywaniem i utrudnia aseksualne spojrzenie na współpracowniczkę, bo sobie przypominasz te jej wszystkie wiadomości i ona zaraża cię swoimi zbereźnymi myślami w ten sposób.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: z tego co piszesz to rzeczywiście przesadza, kwestia tylko z jakiego powodu? Może ma jakieś przykre doświadczenia z przeszłości albo kiedyś jakieś Twoje zachowanie ją sprowokowało do takiego myślenia? Generalnie jeżeli Ci zależy, to powinniście porozmawiać o tym otwarcie i spróbować rozłożyć to na czynniki żeby poznać nawzajem swoje lęki i oczekiwania.
  • Odpowiedz