Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to jakim jestem #!$%@? idiotą. Podoba mi się dziewczyna, która pracuje na basenie, na który przyjeżdżam od 5 lat i podobała mi się od zawsze w sumie. Dzisiaj mi się z nią tak dobrze gadało, że rozmawiałem z nią ze 2 h po basenie, i wszystko bylo fajnie tylko, że dziewczyna się #!$%@?ła w pewnym momencie bo nie pchnąłem tematu dalej i sama mi dała znać, że za dużo #!$%@? z mojej strony, zrozumiałem jej aluzję, albo i nie w sumie, a dlaczego nie?

Bo mam 30 lat i się #!$%@? nie znam na kobietach. Zajebiście poprawiłem swój wygląd, jestem na tyle pewny siebie, żeby zagadywać, ale za mało żeby zaryzykować dostanie koszem w ryj. Już zrozumiałem po wielu latach z czego się bierze moja #depresja. Z niedopasowania społecznego. Mam bardzo ścisły umysł, ale relacje międzyludzkie to moja słabość. #!$%@?łem się bo mam wrażenie, że #!$%@?łem akcję jak Choupo-Moting a wystarczyło wystawić nogę, a ja przedobrzyłem.

Ja tak mało wiem o randkach, że nawet nie wiedziałem jak zakończyć temat, wyszło źle. #!$%@?

#walentynki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie
KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump - #!$%@? mnie to jakim jestem #!$%@? idiotą. Podoba ...
  • 8
@KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump: No jesteś przegrywem, ale już pół sukcesu że sobie zdajesz sprawę. Tak samo jak nad sylwetką musisz pracować również nad swoim #!$%@? i wychodzić poza swoją strefę komfortu. Podbij do niej i powiedz, że zabierasz ją na kolacje w środe o 18 do jakiejś knajpy, postaw przed faktem dokonanym i elo. Najgorsze co się może stać to dostaniesz kosza, a jak dziewczyna spoko to Ci jeszcze powie dlaczego. Lepsze to
zawszespoko - @KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump: No jesteś przegrywem, ale już pół su...

źródło: comment_1644867173eCE3BvTbF1c5mSxKR0BIke.jpg

Pobierz
@KiedysBilemRekordyWDeluxeSkiJump: każdy walczy z jakimiś demonami ziomek. Teraz masz jedyną szansę przechylić szale na swoją strone bo jak będzies uciekał wzrokiem, udawał, że nic sie nie wydarzyło i powoli dystansował się z powodu wewnętrznego crindżu na samą myśl o tej wytuacji to w jej oczach przestaniesz być atrakcyjny.
To jest ten moment gdzie walisz pięścią w stół i mówisz jej gdzie i o której ma być i sobie pogadacie gdzieś, gdzie