Wpis z mikrobloga

Odpaliłem Death's door totalnie przypadkiem, od tak z nudów i to w xbox'owej chmurze bo był w gamepass.

KURDE ALE TO DOBRE

Generalnie nie przepadam za grami typu soulslike, i mimo że death's door jest grą tego typu, to ogólny jej wydźwięk jest jakby inny. Na pewno jest to gra dużo przystępniejsza (moim zdaniem) od typowych gier w których kombinujesz jak koń pod górkę żeby zabić jakiegoś stworka. Do każdego dużego bossa możesz podchodzić z marszu bez turlania się od połowy danej lokacji. To na pewno zachęca do powtarzania najtrudniejszych starć. Więcej nie zdradzam - polecam każdemu sprawdzić samemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aaaa no i najważniejsza kwestia. Całą grę przeszedłem grając tylko w chmurze. PC, xbox, tel z androidem - nie istotne gdzie wszędzie grałem w chmurze z podłączonym padem od xboxa. Nawet jednego bossa pokonałem leżąc sobie w łóżku (ʘʘ). W grze w której liczy się refleks lag był bardzo znośny, a przy grafice tego typu artefakty praktycznie niewidoczne.

Polecam!

#xbox #cloud #gamepass #gry
Pobierz Pawel_Jumper - Odpaliłem Death's door totalnie przypadkiem, od tak z nudów i to w xbo...
źródło: comment_1644864302K4XQEmgTP06mFZHdjEbPmM.jpg
  • 5