Wpis z mikrobloga

@ziumbalapl: zwróć uwagę na formę w jakiej mi podałeś to znalezisko. Zamiast linku, który umożliwiłby mi zapoznanie się z nim wklejasz screen, co jeszcze bardziej odziera z kontekstu jego słowa. Znając mój negatywny stosunek do tego człowieka w związku ze sprawą, którą tu omawiamy, ktoś mógłby pomyśleć że to próba manipulacji manipulacją. Takie zagrania nie przysparzają wiarygodności. Wiem, że jesteśmy na portalu ze śmiesznymi obrazkami, ale proszę, szanujmy się.
  • Odpowiedz
Zamiast linku, który umożliwiłby mi zapoznanie się z nim wklejasz screen, co jeszcze bardziej odziera z kontekstu jego słowa.


@MEKORRO: Możesz w ułamek sekund wyszukać w Google, lub szybko poprosić o link. Jeśli tego nie robisz, to już nie moja wina.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: odbiję piłeczkę, pisząc że możesz skopiować link i wkleić tutaj, co zajmie mniej czasu niż uploadowanie screena, a jeśli nie wybierasz prostszej formy, to nie dziw się że pojawiają się podejrzenia. To nie jest atak, tylko przyjacielska rada. Można skutecznie przedstawić swoje racje, będąc szczerym. pod warunkiem, że ma się... rację( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MEKORRO: Cóż, nie miałem złych intencji, a jeśli tak, to daje Ci okazję na pyszne zdyskredytowanie mnie. A w takich przepychankach nie jestem z tych, którzy się poddają. W poważnych dyskusjach nie pozwoliłbym sobie na taką wtopę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: Nie żeby nie bawił mnie niektóre fiksacje turbo-narodowców ale czy ostatnio #neuropa nie poczuła pociągu do sprawdzania co tam w łóżkach #ordoiuris? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Dawkins_Wszechwiedzacy: odwracasz kota ogonem. W aferze ordo jurni nie chodziło o to, że ktoś się ruchał, tylko żeby pokazać, że te ich pseduo-autorytety moralne to zwykli hipokryci.

Przypominam, że ordo jurni zaglądają
  • Odpowiedz