Wpis z mikrobloga

@pieczywowewiadrze: No. To tu łap frajerze wyjaśnienie dlaczego ma taki marketcap. Bo jako jedyny od lat był stworzony uczciwie, bez premine, bez ICO, bez sprzedawania go. Uczciwy start od zera. Od 7 lat to jedyna krypto która tak została wydana. To czy projekt jest technologicznie dobry nie wyznacza jego marketcap jełopie. Może shiba jest zajebista, zwykły mem token. Według twojej logiki tak...

MW z grina właśnie zostaje implementowane jako extension blocks
Pobierz Opposition_Fuhrer - @pieczywowewiadrze: No. To tu łap frajerze wyjaśnienie dlaczego m...
źródło: comment_1644858086UYYWH4F98U9LoWcUDOgtMr.jpg
@pieczywowewiadrze:

@gosciu82: Ponieważ to jedyny coin od wielu lat, który został wydany całkowicie uczciwie. Twórca jest anonimowy, jak Satoshi. Wystarował w rocznicę startu Bitcoina, czyli 9.01.2019...

Również po uruchomieniu coina odszedł i pozostałnieznany. Projekt wystartował bez żadnego premine, żadnego ICO. Kompletnie za darmo. I to z tego powodu tak wygląda, ponieważ dziś tylko scam może przetrwać...

Po pierwsze nie było ICO, premine, więc od startu sieci nie było nikogo kto
Pobierz Opposition_Fuhrer - @pieczywowewiadrze: 

 @gosciu82: Ponieważ to jedyny coin od wie...
źródło: comment_1644858219Qwo4UwcVgGUKGXOyF95TRt.jpg
@pieczywowewiadrze:

https://www.wykop.pl/wpis/38144087/ostrzegam-przed-beam-i-grin-moje-przemyslenia-bedz/

W dniu startu ostrzegłem żeby nie kupować bo będzie taka szpila i ostry zjazd... ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


Jeśli założysz teraz portfel to ci wyślę grina za 10pln. Otak raczej nie sprzedasz :P

Tak do zabawy, ja też mam tylko odrobinkę...


Mimble Wimble od początku jest traktowany wyjątkowo. To będzie extensions blocks dla BTC.

Wymyślony, stworzony przez Bitcoinowców, dla bitcoina...
@pieczywowewiadrze:

Bitcoinowcy zaczęli to analizować. Tam była tylko podstawa, zasada działania, ale zdali sobie sprawę że to genialne rozwiązaniie kompletnie inny sposób działania blockchaina.

Andrew Poelstra developer BTC, wybitny matematyk i kryptolog od razu wziął się do roboty i opracował całość. Zadbał o całą resztę, której brakowało, w zasadzie całą kryptografię, czyli bezpieczeństwo i dostosować żeby działało dobrze. Opublikował Whitepaper mimble wimble na uniwerku stanforda o tym wykładał, to na koniec
Opposition_Fuhrer - @pieczywowewiadrze: 

 Bitcoinowcy zaczęli to analizować. Tam by...
@pieczywowewiadrze:

Chwilę po tym anonimowy człowiek ogłosiłże zaimplementuje MW i stworzy grina:


In October 2016, Poelstra did eventually analyze Mimblewimble and summarily compiled the overall vision in his own position paper which organized the thinking and concepts behind it for the benefit of the masses.

In the middle of November 2016, another character from the Harry Potter Universe showed up in the same IRC channel, under the name Ignotus Peverell (the
Pobierz Opposition_Fuhrer - @pieczywowewiadrze: 

 Chwilę po tym anonimowy człowiek ogłosiłż...
źródło: comment_1644858420moGKQZKNc0vUUttdsjNeSr.jpg
@najmniej4znaki: Nie unikają żadnych audytów, wręcz przeciwnie. Mieli wiele audytów, wszystkie wychodziły bardzo dobrze. Finex miał brak 850mln Euro, które zajął mu nasz Ziobro z rachunku w Banku w Skierniewicach. Tylko tyle pożyczyli z depozytu Tethera. Sam SEC to stwierdził tylko taki brak, więc sami potwierdzili że nigdy nie brakowało żadnych innych depozytów :D Finex od razu oddał ten brak, po wyemitowaniu swoich tokenów LEO. Tak wiec sam regulator i oskarżyciel
Pobierz Opposition_Fuhrer - @najmniej4znaki: Nie unikają żadnych audytów, wręcz przeciwnie. M...
źródło: comment_1644861931EwYl05ZXAlCmhaxeNoigqo.jpg
@Opposition_Fuhrer: Te twoje audyty są z 2018 roku kolego, nie wiem czy masz kalendarz ale mamy 2022 rok. Jak poczytasz więcej, to akurat dzień po audycie w Deltec Bank, pieniądze popłynęły z konta tethera na konto bitfinexu i cały czas sobie krążyły między bitfinexem a tetherem. Już nie mówiąc, że przez jakiś czas Tether obiecywał, że całe ich rezerwy są tylko w $, a nie w żadnych papierach wartościowych ani nic
@najmniej4znaki: No to przecież tylko ta jedna pożyczka o której pisałem, która po chwili spłacili :D
To właśnie był najlepszy dowód że nie było żadnych braków nigdy, tylko na chwilę pożyczyli tą zajętą równowartość i od razu oddali. A zmiana rezerw to tylko zabieg aby tether przestał być prawnie "stablecoinem" i nic nie brakuje. Żadnych zarzutów chłopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widać janusz że zacząłeś googlować i