Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anon_zwykly: Właśnie zdefiniowałeś "zezłomowany" A Ty @Cinoski miej wyjabane na krytykę tych jełopów. Zajebista walentynka. O niebo lepsza niż kolacja w wykwintnej spelunie. Gdzie zamiast cieszyć się sobą to ameby n--------ą relację na fb i insta. Klawy pomysł - no właśnie. Pomysł. Dowód, że dziewczyna MYŚLAŁA nad walentynką dla Ciebie. I to się liczy. Dużo miłości dla Was.

  • Odpowiedz
@Cinoski: Miły gest, na pewno intencje były szczere, ale trochę kojarzy mi się z humorem sprzed 10 lat i to po prostu moje skojarzenia, bo pierwszy raz widziałem coś jak picrel wtedy, mam trochę inny typ humoru, a to mnie lekko żenuje- coś jak dostanie od dostanie od wuja "śmiesznego prezentu" na 18; intencje też dobre, no ale wciąż...
Ale z tego co widzę, nie może mi się nie podobać, bo wtedy jestem samotnym, przemądrzałym Januszem i analfabetą xD

Musicie mieć bardzo smutne życie

smutne jak d--a szpaka vikopki musiały się zesrać (...) sami pewnie 3 zdań życzeń nawet sklecić na kartce odręcznie nie potrafią, bo ani nie mają komu, ani nie potrafią zgrabnie pisać, ani nie mają nawet sensownego zasobu słownictwa

wykopki to homo superior, które swoją wiedzą i oczytaniem brylują w świecie rzeczywistym, imponując wszystkim swoimi monologami, które są wymawiane że
Rzuku - @Cinoski: Miły gest, na pewno intencje były szczere, ale trochę kojarzy mi si...

źródło: comment_1644864411fsqxQOSFlFWr6LxmckFJEP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz