Wpis z mikrobloga

@przemyslaw-maczka: Oczywiście, że jest stronnicza. Raz na ruski rok #!$%@? prawakom idiotyczne/będące oczywistym fejkiem/wzywające do nienawiści znalezisko, potem prawaki robią dym i mają miesiąc na wrzucanie dowolnego gówna, bo moderacja, z Anką na czele, tak się boją olejnej dramy że pozwalają pisać i wrzucać cokolwiek.

Kończy się tym że ktoś przegina pałę, moderacja #!$%@? znalezisko, robi się dym...

Poziom tolerancji dla wysrywów jest tutaj tak olbrzymi że aby tego nie widzieć
@mnik1:

Czy to jest ten moment gdy będziesz próbował mi wmawiać że stworzenie ankiety "czy moderacja jest jebnięta"


Nie wiem gdzie widziałeś taką ankietę, ale najwidoczniej pomyliłeś wątki ¯\_(ツ)_/¯ No cóż zdarza się nawet najlepszym :)
Poza tym nic ci nie mam zamiaru wmawiać. To ty sobie coś sam wmówiłeś :) A na to niestety już nic nie poradzę. Radzę następnym razem nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Czasami to w życiu
@przemyslaw-maczka: Jop, to jest ekzakli ten moment. Za chwilę ogarniesz że niespecjalnie działa na mnie #!$%@? z gatunku "naucz się czytać", potem zauważysz że mój komentarz dostaje plusy, wtedy go usuniesz, a mnie dodasz na czarno, bo ci narrację psuję.

Po 13 latach bytności na tym portalu człowiek nabiera doświadczenia w użeraniu się z prawackimi trollami, lol.
@mnik1:

Za chwilę ogarniesz że niespecjalnie działa na mnie #!$%@? z gatunku "naucz się czytać"


Widać tego efekty :)

potem zauważysz że mój komentarz dostaje plusy


To że dostałeś jakikolwiek to jest twój sukces:)

, wtedy go usuniesz a mnie dodasz na czarno


Ale po co skoro wprowadzasz element humorystyczny do tak ponurego tematu? :)

Po 13 latach bytności na tym portalu człowiek nabiera doświadczenia w użeraniu się z prawackimi trollami,