Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Witajcie kochani, witam serdecznie. Kolejny, bardzo mocny Tik-Tok, natomiast jeśli chodzi o myślenie i o takie #!$%@? ludzi, nie wiem, twoich bliskich, nie wiem sąsiadów, obcych : "A nie wiem weź se to przestań, a nie wiem zrób to, e tam ha ha ha" i tak dalej, #!$%@? to. To jest takie #!$%@?, #!$%@?, bo nie mają co robić, mają nudne życie. I się ciekawią twoim, rozumiesz? #!$%@? takie osoby które ci mówią że się nie da. Tu wpada a tu wypada. #!$%@? to i #!$%@?, masz na to #!$%@?, robisz swoje. Bo oni za ciebie życia nie przeżyją, więc #!$%@? to. Pamiętaj, lajk, komentarz, obserwacja Tik-Toka. Weź to sobie do serca. #sebcel
  • 7
@WyslijNaPwUlubionegoMema: XD no chyba, że chcesz zrobić coś debilnego i rodzice po prostu martwią się o ciebie

"#!$%@? takie osoby które ci mówią że się nie da. Tu wpada a tu wypada" - to taki ładny slogan który może być wyrażany w różnych formach, za każdym razem tak samo głupi

bo to czy dobrze robisz nie jest definiowane przez to czy kogoś słuchasz tylko po prostu tym czy dobrze robisz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lazer: Witajcie kochani witam serdecznie, znasz mnie. Zatem przechodzimy płynnie do tematu. O co chodzi? Pilne informacje, bo jest po prostu totalny #!$%@?. Sprawdzałem Tik-Toka i nie podoba mi się to co robiłem od zeszłego roku, od czerwca. Więc masz czas do północy, masz dokładnie cztery godziny i dwadzieścia pięć minut żeby się zastanowić czy zostajesz ze mną. To jest raz, druga rzecz, jeżeli nie chcesz zostać to po prostu #!$%@?
Pobierz ssehflodur - @lazer: Witajcie kochani witam serdecznie, znasz mnie. Zatem przechodzim...
źródło: comment_1644779237rdsUJbibDokDHYzAaKyOO9.jpg