Wpis z mikrobloga

@pogop: takie coś powinno być wpajane dłutem na kursach, a nie malowane jak dla przedszkolaka na jezdni. Że widzisz zebrę, nie ważne czy na nią wchodzi czy nie, zwalniasz. Ale oczywiście miszczowie kierownicy w naszym kraju więdzą lepiej, jak mają jeździć..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bary94pl: może i powinno, ale póki nie jest, tak powinno wyglądać każde przejście przez dwujezdniową bez sygnalizacji.
  • Odpowiedz
@pogop: nie wiem skąd taki wynik... Byłem w tym mieście nie raz - kiedyś często jeździłem na Śląsk i zjeździłem to województwo wzdłuż i wszerz - nie zauważyłem w tym Jaworznie niczego szczególnego co mogło by wpłynąć na bezpieczeństwo na drodze.
Jedynie pomiary prędkości rzucały się w oczy. W tamtych latach to nie było popularne w Polsce a w Jaworznie nawet na zadupiach były zamontowane liczniki pokazujące prędkość pojazdów ale każdy
  • Odpowiedz
@pogop: ostatnio sie to zmienilo, mnie tez by gosciu jebnal na pasach, na drugiej stronie przy podwojnej ciaglej - zadzwonilem na psiarnie a oni - prosze zglosic zawiadomienie na posterunku
  • Odpowiedz