Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 38
29 111 + 77 = 29 188

Odwiedzić Kargula i Pawlaka ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dzisiejsza trasa jak i tempo bez większego kombinowania. Cieszę się, że wyruszyłem dopiero po 10: Wczoraj padało, w nocy był odczuwalny mróz = dzisiaj z rana pewnie ślizgawica, którą na szczęście ominąłem.

Trochę mnie kusiło, żeby zebrać jeden kwadrat który mi zalega i blokuje już od jakiegoś czasu dużego. Obiecałem sobie jednak, że jak będę musiał czyścić po tym rower, to kwadracik jeszcze poczeka. Podjechałem, a tam z jednej jak i drugiej strony wuj, dupa i błota kupa.. not today kwadraty, not today.

Dzisiaj słońce bardzo umilało czas. Widać jednak nadal, że to zima, która chce być już wiosną. Słońce jeszcze bardzo zdradliwe :)
Do wtorku ma być jeszcze w miarę ok, od środy we Wrocławiu ponownie prognoza 2/10 jeżeli chodzi o jakieś plany rowerowe.

#rowerowyrownik #rower #ruszwroclaw #gravel

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1644679619lFg5D1LPUTzYhxCVg3cUaW.jpg
  • 6
@noerror: Ogólnie nie powinno być z nim problemów, tylko wcześniej miałem pecha (wstęp wzbroniony przez jakąś budowę, gdzie akurat pracowali) + własna głupota jak byłem w okolicy :) dzisiaj nie chciałem na siłe się pchać po błocie :D Dodatkowo kiedyś były od strony Cienina znaki "Wstęp wzbroniony" i w teorii część kwadratu to poligon, więc wolę się tam wybrać od strony neutralnej.
Pobierz
źródło: comment_1644679895lhO8JgYtELqQo6CI3VB9dR.jpg
@donmateok: OMG znam ten kwadrat xDD zrobiłem go dopiero za drugim podejściem. Za pierwszym razem odbiłem się od tabliczek "teren prywatny", normalnie bym pewnie tam wjechał na te 200m i szybko wrócił, ale akurat w pobliżu stało kilku kolesi i sobie gadało.
Za drugim razem podjechałem tam wzdłuż jakiegoś ogrodzenia + linii wysokiego napięcia. Zarośnięte to było wszystko w 3 dupy, no ale jechałem w lato.
Pobierz
źródło: comment_1644682841Y9rxhvOKD5MEgFaKR224Me.jpg
@noerror: Ja wolę jednak grzeczniej zdobyć ten kwadrat :D

@Tea: Też kiedyś tam byłem i podobna sytuacja, bo kręciła się załoga, później wjechałem w zarośla i.. źle sprawdziłem Statshunters na trasie XD więc był fail. Ogólnie na tych zaroślach (dawno tak wysokich nie widziałem) z tego co pamiętam trochę mnie wytrzepało. Teraz planuję zaliczyć kwadrat dla urozmaicenia w trochę inny sposób (jak nie będzie tyle błota).