Wpis z mikrobloga

Ludzie, którzy nie rozumieją oburzenia fanów kiedy do ich ulubionego dzieła dodaje się postacie, zmienia ich wygląd, tworzy nowe wątki to ci sami co gotują "carbonarę" dodając śmietany czy innego sosu ze słoika zamiast jajka, a potem są oburzeni, że nie chcesz jeść tego gówna mówiąc: "PRZECIEŻ UWIELBIASZ CARBONARĘ - w czym przeszkadza ci że dodałem trochę sera i cebuli? Przecież tak jest nawet lepiej".

#lotr #wladcapierscieni #amazon
  • 11
@JimNH777: no to zostaje ci tylko i wylacznie nakrecic wlasny serial, odwzorowujacy 1:1 ksiazki i wizje pisarza ¯\_(ツ)_/¯

A tak serio, to odnosze wrazenie, ze ci wszyscy oburzeni fani, to albo sie pod kamieniem chowali ostatnie 20 lat, albo tak #!$%@? nos w ksiazke, ze otaczajacy swiat ich troche przerosl.

Jestes amazon, wykladasz miliony dolarow na licencje, na nakrecanie hypu, wreszcie na stworzenie serialu itd. I nagle okazuje sie ze po
@PurpleHaze: Ty ale to nie jest prawda objawiona. Przecież każdy wie, że robią to dla pieniędzy. To się wszystko do tego sprowadza. Ja wiem, że jak się popatrzy czasem na wykop to widzi się ludzi którzy nie wyglądają co by takie coś łapali, no ale bez przesady, to są skrajności.

A rozgoryczenie jest tym większe, że dokąd żył Ch. Tolkien to miało szansę powodzenia.
no to zostaje ci tylko i wylacznie nakrecic wlasny serial, odwzorowujacy 1:1 ksiazki i wizje pisarza


@PurpleHaze: o #!$%@? ... takiego hohoła #!$%@?ć to trzeba mieć talent.

Weź taki Star Trek pozytywny serial o przyszłości gdzie ludzkość żyje w harmonii nie ma wojen i ludzie sa tak przyjaźni wobec siebie, że nawet nikt nie przeklina - zrób z tego krwisty serial gdzie co chwile ktoś umiera a przyszłość jest negatywna jak
@PurpleHaze: jesteś dokładnym 100% przykładem gościa, który dostaje w restauracji z "kuchnią włoską" makaron z szynką w śmietanie po zamówieniu carbonary i mówi do Włocha 'hurr durr, to ma smakować wszystkim, jak chcesz mieć tak jak było we Włoszech to se sam gotuj'. Odjebcie się od rzeczy które kochamy i zróbcie swoje, a nie pasozytujecie na cudzym i jeszcze odwracacie, że to my mamy robić "swoje seriale".
@Foxlifejenkins: w momencie w ktorym dyskutujemy o murzynku bambo, przed starym disneyem pokazujemy tablice informacyjne, albo wycinamy sceny z seriali. Pewne rzeczy juz nie przejda.

I ja wiem ze to ze chodzi o kase to prawda objawiona, ale im wiecej wlozysz tym wiecej chcesz wyjac. Wiec chcesz trafic do wszystkich i nie wywolywac dramatu i skandalu.

Wiec trzeba bylo isc na ustepstwa w imie politycznej poprawnosci, a ze ucierpiala na tym
@PurpleHaze:
Ale można było zrobić i kolorowo i z poszanowaniem materiału źródłowego np. rozbudowując wątki Haradu czy
Rhûn.

Pozostaje kwestia ilu ludziom to naprawdę przeszkadza, ale jak na razie fala narzekań wydaje się spora i nawet jak ktoś miał zamiar obejrzeć to może odpuścić po tej zmasowanej krytyce.

A ilu ludzi by narzekało jakby postacie wyglądały jak w filmowej trylogii?
Myślę że duża mniejszość.