Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 25
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:00, Sobota, 12 lutego 2022. Imieniny: Eulalii, Radosława, Modesta. Słońce podniesie się dziś o 07:14. Świecić będzie 9 godzin i 32 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:01 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:47. Ciemna noc zapadnie o 18:07, ale gwiazd można wypatrywać od 17:25.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam...
  • 18
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Dziś odwiedzam babcię, będzie herbatka, ciasto i pewnie jakiś paradokument w TV. Miał wujek jeszcze przyjechać, ale nie wiadomo, czy będzie. Ja już po śniadaniu, biorę się za książkę, a potem wychodzę.

Miłej soboty, oby pogoda się utrzymała
o.....i - Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @...

źródło: comment_1644657903OgkiwabW9E3nu5anzRgiun.jpg

Pobierz
@slabehaslo podobno Greshwin ułożył ten utwór jadąc pociągiem, na pewno złapał koncepcje i ułożył nutki w rządki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Stukot kół, stałe powtarzający się dźwięk miał w tym wkład. Dowiedziałem się tego dzisiaj z Nowy Świat o poranku więc się podzieliłem.
Trzeba ogarnąć trochę w chałupce aby móc później usiąść na