Wpis z mikrobloga

@aryl: no ale jak? to oni sobie mogą wybrać kiedy "odblokują" środki? Strasznie długo to księgowali, jak na bank internetowy :||

kurfa, było płacić tym walutowym kontem :X
  • Odpowiedz
@sunsu-sun: Ale tak jest w kazdym banku, wiec nie wiem czemu psioczysz na synca. Standardowa procedura. Jak sam zauwazyles lepiej placic walutowym, ja tak robie i wiem dokladnie ile zaplace.
  • Odpowiedz
CZy mogą to nie do mnie pytanie bo nie wiem, ale niestety mi tak zawsze robią. Znaleźli sobie sposób na zarabianie.
  • Odpowiedz
@sunsu-sun: Przelewam najpierw PLN do kantoru internetowego. W tym kantorze zamieniam PLN na USD (po znanym mi kursie) i wypłacam na konto walutowe USD w Syncu. Jedyny koszt jaki ponosze to prowizja dla kantoru, ale wynosi tylko 2zł na 1000zł wymienionej waluty (ale i tak to taniej przewalutowac jak przez bank).

Jak przelesz po prostu ze swojego normalnego konta na walutowe to Ci bank przewalutuje i znowu coś doliczy ;)
  • Odpowiedz
@sunsu-sun: zaloz se walutowe za darmo wraz z kartą do niego za darmo, potem kup w jakimś internetowym kantorze typu cinkciarz.pl dolary i wplac je na walutowe i plac na Aliexpres kartą od walutowego ;)

jak liczylem kiedyś na jakimś telefonie z Ali bym 25zl oszczedzil
  • Odpowiedz