Aktywne Wpisy


PorzeczkowySok +15
mam sb pitce urodzinową i pepsi też
chciałem na środku świeczkę wbić, pasowałaby, ale za późno na ten pomysł wpadłem i nie kupiłem, za rok może się uda, chyba, że lepsze urodziny będą
chciałem na środku świeczkę wbić, pasowałaby, ale za późno na ten pomysł wpadłem i nie kupiłem, za rok może się uda, chyba, że lepsze urodziny będą
źródło: IMG_20260510_021601006_HDR
Pobierz





ja od siebie polecam Esencjonalista, Atomowe Nawyki oraz książki Goldratta z zakresu Teorii Ograniczeń (to w kontekście zarządzania przedsiębiorstwami)
#ksiazki #czytajzwykopem