Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór
I'm sorry from the mountain za tagi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale muszę napisać podsumowanie tygodnia, to będzie coś w rodzaju Mikrobloga xD
1. #dyinglight2 po pewnym czasie okazał się bardzo fajną gierką, pomijając pewne niedociągnięcia jest serio bardzo solidnym tytułem i nie wiem skąd taki, pośród niektórych ludzi hejt. Kij z tym, że #techland jest z mojego województwa, imho brakowało mi takiej #gry :) Polecam
2. A no jeszcze w temacie #dyinglight2, dzięki Mireczkowi @Mmmkurla wrzuciłem jego filmik na #reddit
https://www.reddit.com/r/dyinglight/comments/sn04ia/for_all_the_italians_who_complain_about_the_lack/
i dostałem odpowiednią ilość karmy, żeby napisać na Superstonce, że ciągle trzymam i greetings from poland czy coś w tym stylu :P Tak czy inaczej, jakby co to trzymam twardo. To the moon! :D
3. Upiekłem dzisiaj szarlotkę #pieczzwykopem a wczoraj zrobiłem zajebistego łososia na parze #gotujzwykopem (sekretem jest panierka z migdałów, parmezanu, suszonych pomidorów, ziół, masła, czosnku i innych rzeczy)
4. Wczoraj się zaciąłem klasycznie na moim łysym łbie, ale lubię być ogolony na zero, więc klasyk. Takie uroki #wykop30plus oraz #wykop40plus (za 4 miesiące 40, więc)
5. Od dzisiaj do niedzieli #dzieci nasze najsłodsze @tymon_syn_acidda i @julian_syn_acidda są u dziadków, więc mamy high life xD
6. Ostatnio w temacie #wakacje robiłem dym na Mirko bo wybieraliśmy się do #bari, ale #wizzair zrobił nas w ch%ja i odwołał lot xD Prześledziliśmy nowe loty i jedziemy teraz do #bulgaria :D Czuję, że będzie sztosik.
To tyle, pozdrawiam i całuję :* love
Pobierz acidd - Dobry wieczór
I'm sorry from the mountain za tagi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale muszę napi...
źródło: comment_1644603707OxzvkuQ97pZ3L3N81ZL6Rd.jpg
  • 3