Wpis z mikrobloga

@isea: w tej firmie jest tak że automatyk przewaznie wie więcej od mistrza a powyżej mistrza nikt nie wie co się dzieje w sekcji. Większość zawiadowcow i naczelnikow to śmiech na sali włączając w to głównego inżyniera. Ja wytrzymałem 5 lat i to tylko ze względu na to że ludzie na działce byli spoko ale powodzenia. Może Tobie się uda coś zmienić na lepsze :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@isea: a gdzie gniazdka w starych składach z zakopca do wwa i nawet nie da się telefonu naładować w przedziale...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@starypijany123: w sumie to nie wiem ale zirytowalem się brakiem gniazdka i 8osonowymi przedziałami gdzie połowa bagaży leżała ludzi na środku bo nie było u góry już miejsca xd
  • Odpowiedz
@utlv_ Ale jechles najtańszym pociągiem TLK, którego wagony już są bardzo leciwe. W wagonach z przedziałami 8-osobowymi nie było i nie będzie gniazdek
  • Odpowiedz
@grezzle: słyszałem już takie opinie o kilku sekcjach ale u mnie jest zupełnie inaczej. Zawiadowcy to prawdziwi fachowcy którzy nie dość że mają wiedzę o urządzeniach to wciąż nie boją się pobrudzić sobie rąk kiedy potrzeba pomocy, podobnie zresztą jest z resztą ludzi wyżej z którymi mam okazję pracować.

Pracuję w PLK nieco ponad pięć lat i żałuję że nie trafiłem tam wcześniej ale jak widać wszystko zależy od tego
  • Odpowiedz
@wymiociny12: szału raczej nie ma, jako automatyk dostałem nieco ponad trzy koła na rękę teraz dostałem kilka stów więcej podstawy + dodatek funkcyjny, że wszystkim dodatkami powinno wyjść przynajmniej 500 zł więcej na konto, ale przekonam się dopiero jak dostanę wypłatę że luty na dobrą sprawę.

Tak więc szału nie ma ale nawet licząc różne bonusy w trakcie roku ale i tak szczerze lubię tą robotę.
  • Odpowiedz
@isea: w takim razie dobrze trafiłeś :) najważniejsze to, żeby atmosfera i warunki pracy były dobre. Czasem lepiej robić swoje za "parę stów" mniej niż proponuje konkurencja a w dobrym zespole bez poczucia, że tracisz tylko swój czas i motywacje do rozwoju. A tak z innej beczki, ciebie też drażnią numery kont każdej linii? Przez 5 lat się zastanawiałem czemu nie wymyślą jakieś sensowniejszego sposobu pisania raportów. Pisze ze strony
  • Odpowiedz
@grezzle: właśnie przez ta atmosferę nie zwracam aż takiej uwagi na pieniądze. Nikt nigdy nie robił mi żadnych problemów czy aluzji przez to że np musiałalem wyjść predzej albo zacząć później przez dziecko.

A te konta to faktycznie niepotrzebnie utrudnione, rozumiem że jeśli jakieś tory mają innego właściciela to trzeba to jakoś rozliczyć ale jeśli w ramach jednej nastawni agregat muszę pisać na inne konto niż przetwornice to coś poszło
  • Odpowiedz