Wpis z mikrobloga

Sony Pictures Television i WarnerMedia rozszerzają współpracę w ramach HBO Max

Sony Pictures Television i WarnerMedia ogłosiły dzisiaj, że rozszerzają zakres podpisanej między spółkami umowy dotyczącej dystrybucji treści na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki niemu najnowsze, premierowe filmy fabularne Sony Pictures Entertainment („SPE") będą dostępne w całym regionie na wyłączność w kanałach HBO oraz na platformie streamingowej HBO Max.

https://upflix.pl/aktualnosci/sony-pictures-television-i-warnermedia-rozszerzaja-wspolprace-w-ramach-hbo-max-2022-02-10?utm_source=wykop.pl

#upflixhbogo <= tag do obserwowania/czarnolistowania

#hbogo #upflix #venom2 #spidermannowayhome #ojciec #morbius #uncharted #upflixnews
upflixpl - Sony Pictures Television i WarnerMedia rozszerzają współpracę w ramach HBO...

źródło: comment_164448699293qAfXLae97eEye42JKLyG.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zwora: akurat to nie dziwi bo filmy Sony od dawna są w ofercie HBO. Ja jestem ciekaw czy wraz z wejściem Disney plus cały katalog Disneya wyleci z HBO a premiery filmowe będą pojawiać się tylko tam. Jeśli tak to HBO będzie musiało zasypać to pozyskiwaniem na wyłączność filmów Monolith.
akurat to nie dziwi bo filmy Sony od dawna są w ofercie HBO. Ja jestem ciekaw czy wraz z wejściem Disney plus cały katalog Disneya wyleci z HBO a premiery filmowe będą pojawiać się tylko tam.


@kwmaster: Raczej nie ma innej opcji.

Jeśli tak to HBO będzie musiało zasypać to pozyskiwaniem na wyłączność filmów Monolith.


@kwmaster: Wszyscy będą musieli zasypywać. W Polsce już teraz dostępne jest 95% tego co Hollywood
@kwmaster: na "produkcjach" Disneja to mi w ogóle jakoś nie zależy. Raczej bym chciał by było dobrze podpite krymianłami, lokalnymi produkcjami i dobrymi dokumentami