Wpis z mikrobloga

Informacyjnie napisze, że gra discoelysium dostała nową aktualizację na nintendo switch która eliminuje największy problem tego wydania. Czasy wczytywań między planszami to teraz +-3 sekundy zamiast chyba 40 wcześniej. Pewnie jeszcze inne rzeczy poprawili ale nie sprawdzałem narazie, w sumie tylko to mi przeszkadzało. Uff, teraz wreszcie można się w pełni cieszyć grą. Nawet mi się fartło, że nie przeszedłem za wiele bo nie miałem w tym miesiącu czasu.

#discoelysium #nintendoswitch
  • 7
@Tfor: no właśnie ta aktualizacja co wyszła 2 dni temu co o niej jest ten wpis chyba jest małym gamechangerem. Ale nie dam rady po 5 minutach gry ci napisać. W menu postaci chodzi zauważalnie lepiej więc idąc tym tokiem całkiem możliwe, że z fps podczas rozgrywki też się uporali. Dla mnie czasy wczytywań były największym problemem. Bo gra się wczytuje co każde pomieszczenie i dawniej to było 30-40 sekund, teraz
@Medonix: No jak oglądałem na premierę materiał u np. PanKubaka, no to chrupało niesamowicie biegając po mapce, do 15-20 fps zjeżdżało w sumie "z niczego" i widać było jak to laguje jak biega....

Ja i tak kupię w pudełku w marcu, do tego czasu oby było miodzio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tfor: ale powiem ci że grając to to jest pierdoła, o ile wiesz jak ta gra wygląda. Tutaj idziesz minutę i czytasz rozmowę 10 minut. Te fps już przedtem mi wogóle nie przeszkadzały. Ale w każdym razie koniecznie przed kupnem poszukaj jakichś świeżych recenzji/pokazów po tej aktualizacji bo jak się miało coś zmienić to właśnie teraz.