Wpis z mikrobloga

TL,DR apropo programu Magia Nagości/ Naked Attraction i tego co tam można zobaczyć

Szczerze powiedziawszy, to całkiem ciekawy ten program nawet to Naked Attraction.
Nie wiem na ile on był/jest reżyserowany a na ile nie i czy nadal jest on emitowany w #uk
Polskiej wersji nie oglądałem,ale brytyjska nawet w porządku.
Na pewno potrafi otworzyć oczy jak różni są ludzie,że nikt nie jest idealny ani trochę jeśli chodzi o zwykłych ludzi.
Uświadamia,że tyle ile ludzi tyle preferencji i każdy patrzy na coś innego u tego drugiego człowieka.
Ja osobiście jestem zaskoczony na ile rzeczy zwracają uwagę kobiety przy wyborze faceta.

Najczęściej w wersji brytyjskiej programu kobiety zwracały na nogi u mężczyzn. Na ich długość i przede wszystkim umięśnienie. Obejrzałem ponad 10 odcinków i praktycznie w każdym odcinku każda kobieta hetero zwracała uwagę na nogi u mężczyzny. Kobiety także zwracały uwagę na klatkę piersiową oczywiście. Na jej budowę i owłosienie. Nie wiem jak z tym u Polek,ale

Brytyjkom nie przeszkadzała lekko owłosiona klata a wręcz chciały,żeby ta klata miała trochę owłosienia. Patrzyły czy jest sześciopak czy nie. Nie zawsze wybierani byli ci najbardziej umięśnieni a ci co byli np skinny fat co warto podkreślić. Najczęściej okazywało się po randkach,że ci,którzy byli bardziej umięśnieni i byli wybierani byli odrzucani ze względu na brak wspólnego języka, nie było tego czegoś.

Wzrost też ma niestety znaczenie i raczej wybierały lekko wyższych ,ale nie przesadnie. Zazwyczaj albo byli prawie ich wzrostu ale jednak ciut wyżsi bądź równi.
Nie wybierały zbyt wysokich(poza jedną gdzie miała do wyboru na końcu dwóch i jeden był bardzo wysoki a dugi lekko wyższy niż ona i wybrała tego całkiem wysokiego,mimo,że mówiła ,że nie popełni tego samego błędu jak z ex gdzie ograniczało to bliskość z partnerem,bo był zbyt wysoki) ,bo jest to dla nich zbyt niewygodne.

Zwracały też uwagę na barki i ich rozpiętość i budowę. Te rzeczy się najczęściej powtarzały. Zwracały też uwagę na paznokcie np u stóp, na długość palców np na wypełnienie ust, uzębienie i co się też często powtarzało na męskie pośladki czy są zgrabne i soczyste w niektórych przypadkach gdzie lubią sobie chwycić faceta za tyłek czy klepnąć go w niego.
Chcąc nie chcąc patrzyły też na penisy. U większości dziewczyn znaczenie miała grubość penisa niż długość i same podkreślały ,że zbyt długi może być bolesny.

Co mnie samego zdziwiło, faktycznie nie zawsze wybierany był ten z najdłuższym penisem. Żadna z dziewczyn nie ważne czy była czarnoskóra czy biała nie wybrała czarnoskórego chodź mieli oni praktycznie najdłuższe penisy. Oceniane były także jądra,kształt a także wielkość. Każda miała inne preferencje co do wielkości. Niektóre np nie lubiły zbyt „długich,bo podczas stosunku słychać „klaskanie” xD
Oceniony był także poziom owłosienia miejsc łonowych.

Tutaj zdania były podzielone. Jedne wolały praktycznie wygolone do zera a inne wolały lekkie owłosienie i absolutnie nie stanowiło dla nich problemu jeśli tych włosków trochę było jednak,ale nie też jakiś busz xD
Kobiety brały także pod uwagę barwę głosu, akcent itp
Najbardziej podobali im się mężczyźni o niskiej,męskiej barwie głosu. Oczywiście oczy i ich kolor (zakola nie były problememwgl miałem wrażenie,że jak facet nie był łysy to już był plus) ,brwi,nos itp były także brane pod uwagę.
No wiele rzeczy było brane pod uwagę i wybierały bardzo szczegółowo.

Faceci natomiast oceniali w pierwszej kolejności kobiece narządy płciowe. Poziom owłosienia (Tutaj akurat wydaje mi się,że znaczna większość wolała albo wygolone do zera albo lekkie owłosienie, raczej większe owłosienie tych okolic nie było preferowane.

Kiedy przestrzeń pomiędzy nogami a pochwą tworzyła taki charakterystyczny trojkat było to na plus. Oczywiście dalej pod uwagę były brane nogi,raczej szczupłe i zgrabne i niezbyt długie i dziewczyny z takimi nogami były częściej wybierane.
Biust wbrew pozorom nie odgrywał pierwszoplanowej roli. Wydaje mi się,że najczęstszym rozmiarem biustu był rozmiar C-D. Bardziej pod uwagę chyba przy biuście była brana symetryczność niż rozmiar.

Dalej oceniane były biodra i oczywiście tyłek. Jędrny i zgrabny. Talia to zdecydowanie ramiona węższe niż biodra. Jeśli kobieta była wysportowana lekkie mięśnie brzucha były na plus,ale naturalność również.
Kolor włosów i długość każdy inwidualnie,ale bardziej preferowane dłuższe,to samo z kolorem oczu. Faceci zwracali także uwagę bardzo na uśmiech i uzębienie i delikatną i cepłą barwę głosu.
Tatuaże na ciele nie specjalnie zyskiwały aprobatę,ale nie stanowiły dużej przeszkody jeśli były ładnie wykonane i nie były rozmieszczone po całym ciele.
Piercing też nie cieszył się dużym powodzeniem chyba,że mowa o sutkach choć też nie cieszył się on niewiadomo jakim powodzeniem.
Co do wzrostu,to raczej kobiety były albo trochę niższe od facetów,którzy je wybrali albo równe wzrostem,nigdy wyższe. Jeżeli dziewczyna je miała jakoś zrobione to zwracali uwagę na paznokcie tak samo przy stopach.
Nie zwracali praktycznie wcale uwagi z tego co pamietam na kształt czy rozmiar stopy.

Sporo tutaj wypisałem,ale myśle,że nie pominąłem zbyt wiele rzeczy.
Czasami przy omawianych częściach ciała i danych preferencjach pojawiały się ciekawostki jak np takie,że większe jądra kojarzą się kobietom z lepszą jakości spermą i tym,że potomstwo będzie lepsze albo przy wyborze sylwetki,że kobiety są bardziej skłonne wybrać faceta skinny fat niż umięśnionego,bo wg nich będzie on lepszym ojcem,bo nie będzie tak zapatrzony w swoje mięśnie i ich coraz większe doskonalenie, krótko mówiąc nie będzie takim siłowynianym narcyzem.
Jak widać ile osób tyle preferencji i każdy zwraca na naprawdę różne części ciała i różne szczegóły w tym drugim człowieku i każdego co innego przyciąga i może to być serio jakaś mała rzecz. Nie jest to takie zero jedynkowe i fajnie to pokazali w tym programie.

To chyba tyle. Jeśli ktoś przeczyta i skomentuje ten mój serio długi wysryw anazlize i obserwacje to będzie mi bardzo miło.

#zwiazki #rozowepaski #gownowpis #przemyslenia #niebieskiepaski #magianagosci #nakedattraction #programy #seriale #telewizja #tv #uk #milosc #seks #seksuologia #blackpill #redpill #bluepill #blackpillraw #programytv #dickpill #rozrywka #zoomtv #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#tinder i #badoo jako zasięg,może kogoś zaciekawi
xydeN- - TL,DR apropo programu Magia Nagości/ Naked Attraction i tego co tam można zo...

źródło: comment_1644430533tdiHioy8ZsZkvReNxOVacS.jpg

Pobierz
  • 18
Bardzo ciekawe spostrzeżenia, ale warto też zwrócić uwagę na atrakcyjność kobiet, które dokonywały selekcji. Najlepiej uznać za miarodajne werdykty tych powyżej przeciętnej. Brzydsza kobieta często z automatu odrzuci przystojnego faceta, bo wie że nie ma u niego szans. (Sam jestem zadbanym gościem i zauważyłem, że dziewczyny z urody poniżej przeciętnej dość często nie okazują mi zainteresowania, natomiast te ładniejsze prawie zawsze) Z drugiej strony tego typu zachowanie sprawia, że prawie każdy Mirek
@Pierorzek: No właśnie nie wybierały samych najwyższych z największymi penisami
Z pośród 6 uczestników stojących przed kobietą gdzie mogła wybrać koncowo spośród 2 tylko 1 to praktycznie cała 6 miała podobny wzrost
Były różnice,ale nie gigantyczne
To samo było z penisami, praktycznie cała 6 miała tą średnią długość, No może czasem się zdarzały duże penisy ale to był 1 albo 2 na 6 uczestników,ale jednak chyba dziewczyny patrzyły na grubość też
@Paula_pi: ogólnie napisałbym jeszcze więcej,bo tych rzeczy do napisania jeszcze trochę jest,ale wtedy by chyba nikt nie przeczytał a szkoda,bo trochę się postarałem,bo lubię taką dziedzinę jak właśnie np seksuologia
@Cezik93: Tutaj akurat się zgodzę, wszystkie dziewczyny które brały udział jako te wybierajàce nie ważne czy były hetero/bi/homo były ładne a przyjnajmniej dla mnie
Trzeba przyznać,że dobierały się praktycznie idealnie poziomem atrakcyjności z facetami których wybierały
Sama bym tego programu nie chciała oglądać,


@topola_osika: powiem Ci,że w sumie to nie ma w tym programie nic złego tak naprawdę
Podziwiam tych ludzi,bo trzeba być serio mega pewnym siebie żeby stać nago przed kamerami

Zgadzam się, że pewne cechy należą do grupy pożądanych u mężczyzn, ale u każdej kobiety inna z nich ma priorytet.


Zgadza się dokładnie tak jest. Ja to dopiero zaczynam powoli rozumieć po tym programie.
Oczywiście
@Lysandros: oh nie zdążyłem :(
@xydeN-: stulejka to defekt, sytuacja gdy nie da się ściągnąć napletka. Zbiera się tam mocz, pot, sperma, brud, jest to bardzo niehigieniczne. W niektórych przypadkach ściągnięcie skórki przy stulejce jest możliwe (choć bardzo bolesne i niebezpieczne), wtedy z takiej stulejki robi się załupek czyli sytuacja gdy napletek nie może wrócić na swoje miejsce i to już jest niebezpieczne dla penisa.

I to nie jest dziwne,
@BigKahunaDick: Polskiej jeszcze nie miałem okazji zobaczyć,ale wydaje mi się,że uczestnicy w polskiej wersji nie są tak otwarci i wyluzowani w pewnym stopniu co w brytyjskiej.
W tej wersji z UK typowo można było odczuć lekki stres uczestników,szczególnie u kobiet,ale też luz i otwartość i w sumie też łatwość w opisywaniu tego co podoba się u tej drugiej osoby.
W brytyjskiej wersji jasne,kobietom imponowały i podobały się długie przyrodzenia,ale patrzyły też