Wpis z mikrobloga

@Boroborro: Mam Magene i ani razu się nie zaciął. Już jedną bateryjkę wymieniłem. Używam zarówno z Fenix 5, Edge 530 a poprzedni z Sigmą ROX 11 oraz Stratosem 2. Telefony z jaki się łączył to Asus Zenfone 5 i teraz S20 FE

Nigdy nie było problemu z komunikacją, więc jego właśnie polecę.

Oba zaproponowane pasy - Polara jak i Garmina są wysokiej jakości i z każdego z nich będziesz zadowolony.
  • Odpowiedz
@Boroborro: Bierz polara lub garmina, magene to loteria raz Ci będzie działał a raz się zawieszał i dupe. Mi działał 2 miesiące a potem po 3-4km biegu zaczynał wariować. Tam podobno wilgoć się do środka dostaje i ludzie wazeliną lub silikonem zaklejają xD

Ja bym polecał Polar bo lepszy pasek i można moduł odpiąć od paska i pasek wrzucać do prania jak coś.
  • Odpowiedz
Ja bym polecał Polar bo lepszy pasek i można moduł odpiąć od paska i pasek wrzucać do prania jak coś.


@aukolb: nie wróżyłbym długiego życia elektrodom na pasku wrzucanym do prania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Boroborro: Mam Magene i ... u żony działa idealnie już któryś rok. U mnie coś... nie łapie. Za gruby jestem?

Jak czytam wątki (planuję kupić dla siebie) to wszyscy polecają Polara (nawet na forach Garmina).

Magene bez problemu działa i z Fenixem i modułem USB ANT+ przy Zwift. Na korzyść Magene to niewątpliwie cena.
  • Odpowiedz
@enron: Mam od 2 lat i piorę raz na miesiąc i żyją ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aukolb: no ja biegam niemal codziennie i zawsze po bieganiu przepłukuję pasek... Po miesiącu bez prania to by ludzie umierali w promieniu 10 metrów xD
  • Odpowiedz
@enron: @aukolb: ja kiedys odwiesilem po dluzszej trasie pasek na klamke od drzwi. Drzwi mam otwarte non stop, wiec pas luzno opieral sie o sciane. Po tygodniu wyskoczyly takie purchle na scianie, jakby farba gnic zaczela
( )
  • Odpowiedz
Siemanko,

Polar H10

Czy jednak

Garmin HRM

Myślałem o magene ale wyczytałem że się lubi zacinać


@Boroborro: Polecam Polar h10, miałem i garmina i Megana a teraz mam h10 polara i jest najlepszy. Garminowski ok ale Polarowski duzo bardziej wygodny a megane sie zacinał( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aukolb: @G0lomp: @mirekwirek: @aukolb: @PurpleHaze: dziekuje wszystkim za odpowiedzi!
Wiem, że magene to dobry pas ale tak jak ktoś tam pisał to loteria jednemu działa drugiemu nie - wole mieć spokój więc tak naprawdę wybierałem spośród Polara i Garmina. Czytałem opinie, że własnie dużo Garminowców bierze Polara dlatego napisałem tutaj :) Zaraz zamawiam Polara( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@enron: masz jakąś bardzo nietypową technikę biegu :P


@majk_emigrant: krzywe nogi mam, stąd ta dziwna dysproporcja prawa/lewa. nie umiem nic na to poradzić... Chyba że coś innego masz na myśli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@enron: no jeszcze kadencja i odchylenie pionowe sporo ponad "normę" ;)


@majk_emigrant: odchylenia pionowego nie rozumiem, szczerze mówiąc. A kadencja... tak, wiem że za szybko przebieram nogami, ale ni huhu nie umiem tego zmienić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz