Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie to nudne i wtórne. Fabuła nie porywa, walka nie daje żadnej przyjemności, robią to gorzej niż np. Days gone czy dl1, gdzie walka była czystą przyjemnością, łuki i to skrobanie paska zdrowia najbardziej struchlałego zombiaka waląc go wielokrotnie z łuku w sam środek ryja to już totalna porażka. Eksploracja w zasadzie bezsensowna, gna się do przodu z fabułą bo nie ma co robić. Już pomijam motyw wiatraków, zgapiony chyba z 20 innych gier. Zero dreszczyka emocji z eksploracji nocą jak w DL1.

#dyinglight2
  • 11
@Moisze: No widzisz. Ja nie wiem nawet co to za gra DL1 i z DL2 jestem zadowolony, wystawiam notę 8/10 bo trzeba dopracować pare rzeczy

napewno nie za pełną cenę

w jakieś promocji za 60-80 zł


Ehhhhhh….. bo cena to koronny argument w Polsce. Daj mi grę za 20 zł to będę zadowolony, ale już za 200 zł to bedę grymasił jak dziecko. Może zacznij zarabiać na tyle byś mógł patrzeć
@Janusz_z_Rivii: Produkt powinien być odpowiednio wyceniony do jakości. A nie czekasz 7 lat i dostajesz od szablonu grę w którą już grałeś. Takie coś to robi Ubisoft i to co roku i te gry po kilku miesiącach dostaje się za te 60-80zł i jakoś nikogo to nie dziwi.