Wpis z mikrobloga

@Retip: ile taki fachowiec bierze za metr? Ja swoją ekipę #!$%@? w połowie prac i sam dokończyłem lepiej. Ekipa z polecenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) najpierw zwolniłem szefa który wpadł nawalony do kałuży na twarz jak wychodził z busa i mówię chłopaki wy to dokonczycie bo was szef już tu nie pracuje. Ostatecznie im też podziękowałem.
daj silikon ale posmaruj zewnetrzne krawedzie woda z duza iloscia mydla wtedy tam nie przylapie tyko do tej plytki rewizyjnej i bedzie sie wyjmowalo z uszczelka, tak samo akryl/silikon palcujesz woda z mydlem/plynem do mycia naczyn. albo poprostu wstaw drzwiczki rewizyjne jak czlowiek bo plytka na magnesy to patent rodem z lat 90 ;p fuga sie wykruszy po paru otwarciach. mozesz ustawic na krzyrzyki przed silikonowaniem bedzie ladniejsza uszczelka.

@Retip:
gorny lewy naroznik zdjal bym magnes i wyrownal go klejem na goraco albo jakims mamutem bo widac ze jest plycej.


@Krafti: dokładnie to, wystarczy dać jakąś podkładkę pod ten magnes żeby to wyrównać. A jest tam wodomierz czy główne zawory też? Bo jak to drugie to ja bym się nad fugowaniem zastanowił xD Ogólnie #!$%@? miejsce Ci wybrał, bo ja na przykład mam też kafelek na magnesy, ale idealnie schowany za
@Retip: widać że fachowiec robił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Są specjalne drzwiczki rewizyjne na które przyklejasz płytki i nic nie widać jak jest dobrze zrobione
Xuzoun - @Retip: widać że fachowiec robił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Są specjalne drzwiczki rewizyj...