Wpis z mikrobloga

@wonsz337: ja mam ten problem, że w sumie sie nie boje powiedzieć wszystkiego, ale nie potrafie jakoś za bardzo, dosłownie wszystko wygadać to lekka blokada ze wstydu jest, szczególnie że wizyty trwają maksymalnie 20 minut, recepty i wyjazd
by musiał chyba ze mną przez pare godzin rozmawiać, żeby omówić to wszystko

a sie nie boje z tego tytułu, że już chyba nic innego mi nie pomoże więc moge skorzystać z tej
@pepko_pepps: Ja nie chcę bo widzę swoich znajomych z chorobami psychicznymi(a tylko takich mam) i ich szczęśliwe życie w systemie opieki zdrowotnej to jest dramat, wegetacja na tabletkach, tycie i kompletny brak próby pomocy tylko faszerowanie dropsami żeby się nie wieszali, nie odpowiada mi też ten purytański styl życia bez narkotyków i alkoholu.
@wonsz337: a co do LSD to mam zamiar przetestować kiedyś jak to zadziała i czy pomoże na depreche
grzybki tak samo

a psychiatrzy to wiadomo, gadają to co mają gadać i jedyną wiedze jaką mają to z teorii, poza tym nie wolno im promować nielegalnych rzeczy xdd
@pepko_pepps: Nie chodziło o promowanie itp tylko jesteśmy dorosłymi ludźmi i nie przychodzę do lekarza słuchać wywodów moralności chrześcijańskiej, popełniłem ten błąd że szczerze odpowiedziałem na pytanie o narkotyki a brałem i grzyby i lsd i popalam trawkę. Ale najbardziej mnie wyprowadziła z równowagi takimi sztuczkami bo myślała że kłamie co do alkoholu który spożywam ale tak kilka piw tygodniowo i powiedziałem jej to szczerze to zadawała to samo pytanie co