Wpis z mikrobloga

@JaktologinniepoprawnyWTF: Bany od Stony to ja w 2014 dostawałem :D W pewnym momencie mi wyzerowali te #!$%@? punkty, a potem wrócili do tej kretyńskiej zasady, że się kumulują, czyli im ktoś aktywniejszy, tym chętniej Gadzin go #!$%@?, za to debile tworzący spamwątki mają się super, trolujące typy z 45% WR i geniusze co pozjadali wszystkie rozumy z 51% WR, którzy gnoją innych graczy też, ale oni nie używaja zwrotu 40IQ, więc
@Pantokrator: idea punktów karnych, nie ważne gdzie to rak, a na forach to już rak ma raka. Ogólnie z tym obrażaniem to gnije bo żyjemy w takich czasach gdzie podjęcie konstruktywnej dyskusji (a więc rozminięcie się z poglądami oponenta) oznacza, że zaraz zostanie Ci zarzucone obrażanie, albo jakaś dyskryminacja bo nie chcesz się zgodzić, że to nie tak że to debile oni po prostu się tacy urodzili, że się rozbijają xD
@czuowiekzblizna: Ale ja nie cisnąłem nikomu konkretnemu, tylko bardzo konkretnemu stylowi gry, który jest w założeniach kontrproduktywny, szczególnie, że używa się do niego samolotu, który praktycznie bez użycia umiejętności jest w stanie nabić 2-3 kille i wygrać tą metodą grę w pierwszych minutach.