Wpis z mikrobloga

Obejrzałem dokument o oszuście z Tindera i mam xD wypisane na twarzy.
Tl:DR dla tych co nie oglądali:

Trzy naiwne bohaterki starają się teraz o status celebrytki po tym jak oszukał je rzymianin. Jedna i druga dawały mu kase bez sensu, trzecia imprezowała z nim a wszystkie łączy fakt że są po prostu naiwne. Chłop zabierał je na jedną/dwie wystawne randki, brał prywatny samolocik bo powodowało małpi rozum u bohaterek. Z czasem wysyłał im copypaste, że jest śledzony przez wrogów i nie ma czym płacić, przez co różowe brały chwilówki aby Simon mógł przeżyć. Oczywiste jest, że bohater który jest poszukiwany ukrywał się tylko w 5-cio gwiazdkowych hotelach w centrum miasta bo tam może zachować pełną anonimowość XD.Wyszło jak w kawale, że ten Hiszpan okazał się cyganem. Koniec końców chłop dostał jakiś śmieszny wyrok po czym coś tam zarobił i siedzi sobie w Izraelu.

Mam nadzieje, że ta smutna historia was urzekła bo co lepsze, otworzyły zbiórkę na spłacenie długów bo zostały oszukane.
Link do spłacenia przygód księżniczek

Ktoś chce spłacić wakacyjną przygode? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #netflix #bekazrozowychpaskow
Tr1ckshot - Obejrzałem dokument o oszuście z Tindera i mam xD wypisane na twarzy. 
T...

źródło: comment_1644255118Pu9DrpLKIcbyToquxd9Ew1.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Tr1ckshot: pewnie inne lambadziary wspierają ( ͡° ͜ʖ ͡°) smutny obraz dzisiejszego świata. I martwi mnie to, że ta dorastająca teraz młodzież ma turbo przerąbane.
  • Odpowiedz
@Tr1ckshot: pewnie schemat działania jak za PRLu. Nakraśc się, odsiedziec parę miesięcy, lat, wyjść z więzienia i żyć jak król za shomikowana gdzieś gotówkę bo oficjalnie nic nie ma xD Ile to firm w latach 90-00 powstało w ten sposób ...
  • Odpowiedz
Typ #!$%@?ł jedna łaskę na 250k usd a na samym początku filmu opowiadała o Simonie z takim zapałem i uśmiechem na ustach xd kobiety są jakieś inne
  • Odpowiedz
@szmichal: wystarczy ze dobrze jej zapuscil nieobrzezanca i zakodowal wczesniej w mozgu swoj sukces.. Po za tym tu na nagraniu juz wiadomo ze gosc dalej sie wozi za hajs ktory wyludzil wiec ona caly czas liczy na sceenariusz z hollywoodu ze on wroci i porwie ja do tego wykreowanego wczesniej swiata..

Co najlepsze on do konca urabial te ayleen czy jak ona miala udajac biedaka zeby nawet kiedy go zlapia mysleli
PeterFile - @szmichal: wystarczy ze dobrze jej zapuscil nieobrzezanca i zakodowal wcz...
  • Odpowiedz
@Tr1ckshot #!$%@? mać. Ja nawet rozumiem niechęć do nich. Ale co z wami ludzie, że wyzywacie ofiary, a nie oszusta? Gościu promował się na złotego człowieka, był świetnym aktorem, a one dały się nabrać. Ale naprawdę nadal to one zasługują na blamaż, zamiast tego typa? Kurde, gdzie się podziało człowieczeństwo...
  • Odpowiedz
@Tr1ckshot: Tylko dodam, że jedna z nich stwierdziła, że generalnie trochę nie w jej typie bo za niski. Dobry wygląd, drogie ciuchy, czarująca osobowość, prywatne loty odrzutowcami - podstawowe wymagania spełnione, ale gdyby jeszcze był trochę wyższy xD
  • Odpowiedz