Wpis z mikrobloga

@zeus_pl: @Whoresbane: @zeus_pl:

Trylogia "przeklete xyz" wyszla w 2020 wiec pewnie nie ma co liczyc za szybko na kolejne. Na pewno czekamy na kolejne czesci plomien i krzyz bo one fabularnie robia najwiecej a nie spodziewam sie zeby czarna smierc wyszla wczesniej niz na zakonczenie tego watku. Mam wrazenie ze Piekara jest w rozkroku, wie ze jak skonczy mordimera to bedzie musial kleic nowa fabule od nowa. Bo plomien
Mam tylko nadzieje ze przerwa wynika ze skupienia sie na powstajacej grze


A ja mam nadzieję że to po prostu opóźnienie i książki są już zasadniczo gotowe.
@3mortis: Nie wiem na czym opierasz swoje przypuszczenia. Piekara sam z siebie zapowiadał Płomienie II i III a potem Ruską Trylogię i dotrzymał terminów. Więc tempo jest znaczące. Teraz ma opóźnienie z ostatnim tomem Płomienia a następną książką ma być właśnie Czarna Śmierć

Sam autor już dawno przyznał, że póki czytelnicy będą chcieli świata inkwizytorów to on nadal będzie to pisał. Zaznaczając, że nie musi się to kręcić wokół Mordimera
że póki czytelnicy będą chcieli świata inkwizytorów to on nadal będzie to pisał. Zaznaczając, że nie musi się to kręcić wokół Mordimera


@Whoresbane: przeciez tego nie neguje, po prostu moim zdaniem autor ciagnie ten watek wokol mordimera juz mocno na sile. Moze ze strachu przed odcieciem sie od niego, moze z braku pomyslu na jego koniec.

Teraz ma opóźnienie z ostatnim tomem Płomienia a następną książką ma być właśnie Czarna Śmierć