Wpis z mikrobloga

jak wejdą tylko kasy samoobslugowe wtedy bedą mieć wolne cały tydzień xD


@Hdrunked: No jasne, na pewno nie będzie USUŃ OSTATNI PRODUKT ZE STREFY PAKOWANIA, POTRZEBNE INFORMACJE, W STREFIE PAKOWANIA ZNAJDUJE SIĘ NIEDOZWOLONY ARTYKUŁ xD

I kasy też same przyjmą dostawy, wyłożą produkty na półki, posprzątają sklep. Kiedyś pracowałam w sklepie i miałam niesamowity z-------l, a za kasą ani razu nie siedziałam.
  • Odpowiedz
  • 1
@wcfilmowe Dokładnie, Niemcy to w ogóle już państwo religijne przez swój zakaz handlu xD xD xD
Do tego mają prawną ochronę "uczyć religijnych"! To jest dopiero państwo religijne xD xD
  • Odpowiedz
  • 0
@not_me postawią jednego pracownika albo ochroniarza i tyle, załatwione xD Wtedy ci biedni pracownicy co nie mogą pracować w niedzielę skupią się na wykladaniu towaru i będzie gites, sklepy otwarte, ludzie zadowoleni
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: Naprawdę ktoś z "religijnych" czy "kościelnych" myśli że ten zakaz umocni religię w kraju.
Przecież ludzie nie pójdą do sklepu bo państwo zabroniło a nie dlatego że katolikowi nie wypada.
Jeśli ktoś z powyżej wymienionych myśli że w ten sposób umocni się religia w kraju to jest idiotą.

Padał argument że niby ludzie nie mogąc wydać pieniędzy w sklepie wydadzą je "na tacę". Jeśli tak to te osoby wykazały
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: Wczoraj mnie rozwaliło, bo jakąś starą babę dziennikarz zapytał, czy powinien być zakaz handlu, a ona, że oczywiście powinien. Po czym dziennikarz pyta, co ona robi w sklepie w niedzielę w takim razie, a ona na to, że jakaś promka na coś jest, to przyszła. xD
  • Odpowiedz
Jedynym logicznym wytłumaczeniem jest to żeby robotnicy mieli dodatkowy dzień wolny. Innego nie widzę.


@TANSTAAFL: a ja myślę, że to chodzi o to, żeby stacje benzynowe zarobiły w ten jeden dzień
  • Odpowiedz
@Ranger: Właśnie miałem pisać że ten zakaz jest dziurawy bo wystarczy że właściciel stanie na kasie i można sprzedawać i kupować do woli.
Plus Orleny co zaraz zaczną handlować wszystkim innym oprócz paliwa bo im wolno...

Więc tym bardziej nie wiem jak ten zakaz ma umacniać religię w kraju
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: ma wiele wspólnego. Dlaczego związkowcy wybrali akurat niedzielę, a nie - nie wiem - środę? Istnieje wiele rozwiązań lepszych niż to, aby polepszyć życie pracownikom w handlu jak chociażby obowiązkowa podwójna stawka za pracę w niedziele i zakaz zmuszania pracowników do pracy w ten dzień - ot dodatkowy zarobek dla kogoś, kto chce iść do pracy. Tak to działa np. w UK, tylko że UK to kraj multikulturowy i
  • Odpowiedz
Fabryki w których nie można zatrzymać produkcji


@wiecejszatana: no widzisz, a sprzedaż można zatrzymać. Zakaz handlu natomiast jest dla pracowników, żeby mogli odpocząć z rodziną, a nie po to, aby nawracać konsumentów
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: a ta pseudozwiązkowość wyraża się w...? Jeden stały i pewny dzień wolny w tygodniu jest rozwiązaniem wybitnie pracowniczym, a chyba o forsowanie takowych chodzi w działalności związkowej?
  • Odpowiedz
no widzisz, a sprzedaż można zatrzymać


@Baleburg: Wszystko można zatrzymać ustawą. Szpitale można zatrzymać, policję można zatrzymać, produkcję też. Mielibyśmy anarchię przez jeden dzień w tygodniu, ale można.
  • Odpowiedz