Wpis z mikrobloga

@Exenex: No cóż, gra jest obiektywnie dobra z punktu widzenia parkouru i walki ogólnie, a to jest rzecz dla której kupywali ją gracze. W tę pare godzin co przegrałem wydaje się że poprawili wszystkie aspekty jedynki.

Cyberpunk kupili ludzie którzy spodziewali się kolejnego majsersztyka 10/10, bardziej overhyped gry osobiście jeszcze nie widziałem. Zawiedzeni ludzie dają słabe oceny. Szczerze to i tak jestem zaskoczony że oceny Cyberpunka są takie wysokie.
Ale szkoda, że mają graczy za złodziei i implementuje to #!$%@? Denuvo


@Variv: Czytając choćby wykop, odnoszę wrażenie, że gracze to są złodzieje i bardzo dobrze, że zaimplementowali Denuvo. Ja nie zauważyłam, żeby wpływało jakoś negatywnie na komfort rozgrywki, a chociaż ci co chcieli spiracić, nie będą mogli tego zrobić, aż do wydania cracka
Czytając choćby wykop, odnoszę wrażenie, że gracze to są złodzieje i bardzo dobrze, że zaimplementowali Denuvo.


@Exenex: Mamy 2022 r., jeśli ktoś wierzy, że denuvo poprawia sprzedaż gry to jest idiotą. Można tak było wierzyć z 10 lat temu ale nie w 2022 roku. Masa gier nie ma denuvo a odziwo się świetnie sprzedaje. Agresywne DRM jak Denuvo zawsze wpływa na grę bo nie ma technicznej możliwości aby nie wpływało. Inna
Mamy 2022 r., jeśli ktoś wierzy, że denuvo poprawia sprzedaż gry to jest idiotą


@Variv: Nigdzie nie napisałam, że poprawia sprzedaż. Po prostu czytałam parę negatywnych komentarzy, że przez Denuvo nie mogą ukraść gierki i tu akurat widzę pozytywny wpływ tego zabezpieczenia

Kupując używaną grę na konsoli wydawca z tego grosza nie widzi - chce taką opcje na PC


a kto by nie chciał? niestety można tylko pomarzyć
@ZlodziejBilonownic: Podejrzewam, że sporo graczy kupiło tego crapa na jakiejś dużej promocji 50-75% i za taką cenę im się podobało. Tuż po premierze oceny były dużo gorsze i dopiero jakiś czas później zaczęły się polepszać. Osobiście uważam, że powinien mieć do 60% pozytywnych ocen, bo przychylnie patrząc jest to gra max 5-6/10, a niektórzy gracze nie są zbyt wymagający