Wpis z mikrobloga

Odkryła jeden prosty trik, jak pozbyć się upierdliwego wykopka! [ZOBACZ]

Jakieś trzy tygodnie temu napisał do mnie wykopek z prośbą, żebym mu wysłała swoje zdjęcie. Nie mieliśmy kontaktu wcześniej, więc oczywiście nie wysłałam. Potem jeszcze mnie namawiał, robił też jakieś psychologiczne wywody, więc go olałam.

Wczoraj odezwał się znowu. Rozmowa wyglądała jak poniżej i... już się więcej nie odezwał xD Do tego usunął wiadomości - dlatego wrzucam taki chaotyczny kolaż ze skrinów, które zrobiłam wcześniej.

Więc jeśli chcecie, żeby ktoś dał wam spokój - wrzucenie na czarną nic w tym przypadku nie daje, bo wiadomości dalej przychodzą - wystarczy wysłać rzułtą i po problemie.


#2137 #wykopobrazapapieza
choochoomotherfucker - Odkryła jeden prosty trik, jak pozbyć się upierdliwego wykopka...

źródło: comment_1644165518YqF7YIssvR1nt8Q9NmW8Dz.jpg

Pobierz
  • 44
@Absydion: Noo, to brzmi zachęcająco ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@cutecatboy: Szkoda, że usunął wiadomości, bo podczas pierwszej rozmowy też zaszalał z analizą. No i właśnie nie udziela się pod świntym tagem, choć jak patrzę teraz na jego wpisy, to chyba tak średnio lubi kobiety.

@wykolejony: A co, piszesz podobne wiadomości i boisz się, że ktoś je opublikuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: Problem jest wtedy, kiedy blokuje się kogoś już w trakcie rozpoczętej rozmowy, wtedy druga osoba może dalej wysyłać wiadomości. Ostatnio chciałam skomentować wpis jednego mirka, okazało się, że mnie zablokował, ale przez to, że kiedyś pisaliśmy, mogłam mu wysłać wiadomość z pytaniem, dlatego mnie zablokował xD

No mnie można łatwo wystalkować, kilka osób już to zresztą zrobiło, więc jak komuś zależy, to znajdzie mój ryjec.