Wpis z mikrobloga

Ma ktoś problemy ze zlecaniem nadpłat z konta internetowego dla stałego % w PKO BP? Przed wzięciem kredytu (okolice września 21) bylem zapewniany ze nadpłaty można zlecać zdalnie, teraz przy probie wyskakuje komunikat ze można zrobić to tylko w oddziale. Składałem już reklamacje, dzwoniłem na infolinie kilka razy i nigdy nie było spójnych odpowiedzi, mam wręcz wrażenie ze pracownicy banku kłamią, a przed pismem do rzecznika banku wolałbym wybadać czy mój problem nie jest wyjątkowy.
#pkobp #kredythipoteczny #kredyt
  • 11
@kamil_nie: oo dzięki wielkie;) Jest coś dziwnego w podejściu banku. Znajomy również ma stale oprocentowanie w tym samym banku wzięte jakieś pól rok przede mną i u niego ta opcja hula. Nie wiem skąd takie wybiorcze rozwiązania przy tych samych produktach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EkspertPKO: możecie podać jakiś horyzont czasowy kiedy są szanse na wdrożenie tej opcji? Na ten moment marnuje czas swój i pracownika banku co jest bez sensu.
Druga kwestia to ta wybiórczość. Znam dobrze jedną osobę która ma także stałe %, kredyt wzięty pół roku wcześniej i u niej ta opcja występuje, na forach również widziałem że niektórzy przy stałej wersji również nie mają tej sposobności, ale właśnie, tylko niektórzy