Wpis z mikrobloga

Zbombardowany reklamami w tv i jutubie zacząłem oglądać Reachera w dniu premiery - nadal nie wiem czy to jakiś pastisz czy parodia czy kicz czy może oni to nagrali serio? xD Poziom filmów ze Stevenem Seagalem z dialogami z Sharknado albo Zombie Bobrów. Absurd rodem z przygód doktora Drake Ramoraya. Jeszcze w każdym odcinku przypominają że to na podstawie książki... Chyba autorstwa pisarki z trzeciego sezonu After Life. A na wypoku jest mirek którego mama przeczytała prawie wszystkie Riczery xD Rozbawiło mnie też że reżyser serialu Reacher wcześniej reżyserował serial Preacher ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#primevideo #amazon #seriale #ksiazki
źródło: comment_1644146471UcM4T5x3hgHFtsPcFTPACx.jpg
  • 7
@Whoresbane: ale w kategorii pastisz tak? Mirku scenarzystów brali z Podrywaczy.. "fałszują pieniądze żeby kupić bombę nuklearną w walizce" xD Przecież ten serial nawet nie jest infantylny tylko debilny. Dlatego zastanawiam się tylko czy to celowy zabieg bo to by sporo tłumaczyło.
@SSDH: ale książki takie właśnie są - mścicielsko - sensacyjne z elementami kryminału, które łatwo się czyta, bo są całkiem dobrze napisane. Średnio książki na LC są oceniane w okolicy 7/10.
Przecież intryga nie była o żadnej walizce z bombą tylko:


To ja pisałem o mamie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie jest to jakieś osiągnięcie, bo seria wychodzi od ponad 20 lat i mniej więcej 1 rocznie.