Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 28 lat, jestem bezdzietnym kawalerem, jestem biały (10% ludzkości), mam niebieskie oczy (10% ludzi), wzrost 178 cm (dużo powyżej światowej męskiej średniej), nie mam niedowagi, otyłości ani dużej nadwagi (top 70% wagowo), zarabiam 5k zł netto miesięcznie (najbogatsze 5% populacji na świecie).

Nawet biorąc pod uwagę, że jestem trochę introwertyczny i mam przeciętną buźkę, z tymi cechami powinienem być ciągle w top 20% mężczyzn globalnie (tak jak wielu innych Mirków). Aktualne zmiany na rynku randkowym, promujące otwartą hipergamię i ogólnie szkodliwe dla cywilziacji, powinny jednak działać na naszą korzyść w globalnej skali!

- Dlaczego zatem tak trudno nam znaleźć kogokolwiek i siedzimy na tagach typu #przegryw czy #blackpill?
- Dlaczego randkowanie online na #badoo i #tinder jest tak frustrujące? Dlaczego tracimy czas na rodaczki?
- Dlaczego faceci w naszych sytuacjach nie randkują globalnie, szukajac partnerek poza Europą i krajami anglosaskimi, gdzie dodatkowym bonusem jest bardziej konserwatywne wychowanie i normy społeczne? Czy sprowadzenie partnerki jest na tyle trudne i ryzykowne?

Uprzedzając jedną z prawdopodobnych odpowiedzi - to prawda, że kobieca hipergamia zawsze mierzy wyżej - top 20%, a potem apetyt na top 4% i top 1%. Z drugiej strony, ona jednak ulega pewnym ograniczeniom - top 20% powinno satysfakcjonować dużą grupę dziewczyn, które bardziej boją się porzucenia i mają większą awersję do stereotypowych f*ckboyów.

#pytanie #zwiazki #redpill #seks #podrywajzwykopem #randkujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61fef2ac3be9540a5d0230d6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam 28 lat, jestem bezdzietnym kawa...

źródło: comment_1644139767G8BSjJHKEMb7qu43qMsJWs.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@ehhcokolwiek:

zachodnim kraju pierwszego świata

Polska to tak zwany drugi świat. Trzeci świat to wszystko co nie było ani blokiem sowieckim, ani amerykańską strefą wpływów. Dziś ten podział nie ma już sensu, ale jak już go używacie to używajcie poprawnie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMikroWyznania

Nawet biorąc pod uwagę, że jestem trochę introwertyczny i mam przeciętną buźkę, z tymi cechami powinienem być ciągle w top 20% mężczyzn globalnie (tak jak wielu innych Mirków)


Wszystko pięknie ale trochę pomyliłeś się w obliczeniach bo zapomniałeś dodać najważniejszej składowej - masz konto na wykopie przez co zachodzi inwersja jakościowa a to przesuwa Cię poniżej tych 80% co mają gorsze zarobki i mordy od Ciebie ( ͡ ͜
  • Odpowiedz
Porównuj się do swojego otoczenia. Obstawiam problemy z głową albo słaba mordę bo nawet Seba tyrajacy na stolarce potrafi znaleźć sobie dziewczynę.
  • Odpowiedz
z tymi cechami powinienem być ciągle w top 20% mężczyzn globalnie


@AnonimoweMirkoWyznania: po prostu kompletnie nei zrozumiałeś hipergamii i o co w niej chodzi bo zamiast czytać (i zrozumieć) Rollo który ten termin wymyślił tak jak my go znamy to czerpiesz wiedze ze #!$%@? tagów na wykopie.

Po prostu obrotny niski Thai w Tajlandii zakorzeniony w swojej społecznej hierarchi bije Cię na głowę i tyle. Tzn jak się przeniesiesz do jakiejś
  • Odpowiedz
ZakochanyPan: @LittleStulej: @Zaorke: https://worldpopulationreview.com/country-rankings/median-income-by-country

@Kalmuk32: @elf_pszeniczny: @ehhcokolwiek: @uberGoy: @Krejziismylife: Typowy Wykop - wyzywanie od biedaków, głupków i kurdupli, a nikt nie zadał sobie trudu, by przeczytać, że piszę o popartym statystykami byciu w światowym top 20% i o randkowaniu online z całym światem - może opada Afryka, ale Ameryka Łacińska, Bliski Wschód i Azja Południowo-Wschodnia to 20% populacji świata - 40 razy większa pula
AnonimoweMirkoWyznania - ZakochanyPan: @LittleStulej: @Zaorke: https://worldpopulatio...

źródło: comment_1644181343m7tVSFbhMOpRqaA0LjCOGY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
PłaskiOgrodnik: @JimNH777: Znam definicję Rollo i zgadzam się w pełni co do triady Looks, Status i Game. Czy jednak nie jest tak, że biała skóra, niebieskie oczy i wzrost podnoszą mocno Looks, a zarobki i bycie w bardziej cywilizowanym kraju Status? Owszem, kobiety mogą być nieco bardziej skłonne do randkowania w ramach swojego kraju i kultury, ale przecież sam Rollo pisze o globalizacji rynków randkowych i nakręconej hipergamii, co powinno
  • Odpowiedz
Popełniasz błąd kalkulując wszystko LOGICZNIE, to że masz jakieś tam cyferki w top <20% nie oznacza jeszcze, że kobieta należy ci się z przydziału.

Kobietami rządzą bowiem EMOCJE, a jak dochodzą SEKSUALNE EMOCJE (wywołane wyglądem samca - czyli chadem) to kobieta ignoruje świadomie wszystkie jego wady (mieszkanie z rodzicami, brak studiów, słaba praca, długi, uzależnienie od hazardu itd.) i już wymyśla imiona dla dzieci itd. Kobietę wystarczy podniecić seksualnie, żeby się w
  • Odpowiedz
Status i Game


@AnonimoweMirkoWyznania: no nie rozumiesz nic jeżeli myślisz że status i game to pieniądze. Weź przykład Rollo właśnie - jak miał looks (młody wysoki długie włosy) to jego status i game było granie w kapeli w tej samej knajpie w której była jakaś dziewczyna i granie muzyki, która była popularna w tamtym czasie. Pieniędzy nie miał. Tak samo i teraz możesz być gościem grającym punka w jakiejś lokalnej kapeli,
  • Odpowiedz
IskrzacaLoszka: @Pozytywny_gosc: Co do zasady zgadzam się, więc w jaki sposób popełniam błąd? Te intensywne emocje kobiet są całkiem dobrze opisywane przez liczby - wygląd z męskiego top 10-20% i wiele kontaktów z kobietami oznacza bardzo wysokie szanse na powodzenie i sukces. Ten wpis jest o tym, że być może wzrost i biała karnacja pozwalają wbić się do globalnego top 10-20% (i wielu lokalnych czołówek).

@JimNH777: Nigdzie nie napisałem,
  • Odpowiedz