Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 31
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora się ruszyć bo już 07:02:00, Niedziela, 06 lutego 2022. Imieniny: Doroty, Bogdana, Pawła. Słońce podniesie się dziś o 07:26. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 9 godzin i 8 minut, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:35. Ciemna noc zapadnie o 17:56, ale gwiazd można wypatrywać od 17:13.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora ...
  • 17
Dobry den,

Żona ma covida ja jutro dzwonie by robić testy ... Moja mama w szpitalu ma covida i coś na płucach nie wiadomo czy to rak czy coś innego... (wszyscy zaszczepieni dwoma dawkami) Moja córka w ciągu dwóch tygodni 2 razy na izolacji ze żłobka a teraz w domu xD

Tak ogólnie to się toczy.

Córka dostała lakiery to się chwalę jakie mam piekne paznokcie.

Uważajcie na siebie siła!(
Dziesion - Dobry den, 

Żona ma covida ja jutro dzwonie by robić testy ... Moja mama ...

źródło: comment_16441390642v0CtfcQuOTBoqpqk6qjAV.jpg

Pobierz
Dzień dobry, choć deszczowy.
Dawno nie pisałem, dużo czasu poświęciłem ostatnio na studia i dokończenie pracy inżynierskiej. I jutro jest ten dzień kiedy wszystko się rozstrzygnie, 3,5 roku będzie podsumowane w niecałą godzinę. Czytam już od kilku dni w kółko te same materiały, nic więcej już raczej nie nauczę się. Najgorsze jest to że całośc obywa się zdalnie, więc zupełnie inne odczucia towarzyszą mi niż jakby to była normalna forma. Dziś plan
Dobry wieczór :)
weekend leniwy, zostałam w Poznaniu bo w pracy koleżanka z potwierdzonym covidem to nie chciałam ryzykować zdrowia rodziców. Gdyby nie to to pewnie bym napisała do Was o night drive'a. Przynajmniej się wyspałam, ogarnęłam mieszkanie i ogólnie pochillowałam. Rano ruszyłam poza Poznań na solo drive, nie wiem czy długi czy krótki ale ponad 60km zrobiłam. Po powrocie zaległam na kanapie i pograłam trochę na konsoli, a wieczór będzie pod
@Dioddy: nooo w końcu! Będziemy życzyć powodzenia i łatwych pytań ( ͟ʖ)
@Wejszlo: wódeczka - tak, przejażdżka - tak ( ʖ̯)
@Sikorka2017: noooo, ja podjęłam decyzję o przebranżowieniu się i po naradzie z niebieskim od października wracam na studia...


i powoli uczę się od zera - mam od niebieskiego trochę materiałów