Wpis z mikrobloga

2013 kupiony w 2014 i 2021 kupiony w 2022, bazówka vs. custom, 13 vs. 16, upgrade jak jazda golfem, a porsche, mam go od 2 dni i nadal się zachwycam każdym ficzerami i szybkością czekam aż się włączą w końcu wiatraki i będę mógł go poddać prawdziwym testom Mimo, że milem już multum rzeczy pootwieranych to wręcz się zdziwiłem że temperatura spod i na klawiaturze się nie zmieniła, wręcz był zimny xd coś niebywałego, przy takim czymś mój poprzedni już robił helikopter, a otwieranie plików 4k na podglądzie gdzie na moim poprzednim nawet nie chciało na 0,5 sekundy się uruchomić, na nowym mogę przesuwać ile wlezie i nawet się nie zająknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#macbook #apple #komputery
Lordon - 2013 kupiony w 2014 i 2021 kupiony w 2022, bazówka vs. custom, 13 vs. 16, up...

źródło: comment_1644060821Utv4fZQJcWHL9gVPf09smE.jpg

Pobierz
  • 7
@Lordon: ja czekam na nowego Aira i się przesiadam z Pro 13' 2019 bo szczerze mówiąc nie jest to szczególnie udana konstrukcja. Różowy ma Mini z M1 i różnica w kulturze pracy jest ogromna.
@onionhero: Ja byłem pewien że w końcu jakaś rewolucje zrobią, touchbar mi bardzo odpowiadał, ale niestety nie zrobili 16 z m1 z touchbarem (a czekałem specialnie rok po wyjściu 13) :( wiec byłem zmuszony wziąć tego bo mniejsze rozmiary mnie już bolą xd