Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy, mam dziwną sprawę. Dziś zaglądam na moje konto Pekao, gdzie miałem kilkanaście złotych, a tam pojawił się przelew na 1300 zł z Holandii z adresu simon carmiggeltstraat 6-50/5e amsterdam. Nic ostatnio nie zamawiałem ani nie kupowałem z tego konta, miał ktoś podobną sytuację?
#pekao #banki #holandia #pytanie #bankowosc
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BenY_Zezik: Raczej nie, bo to system automatyczny i pewnie odbiją przelew. Po co zwracać? Jak się ogarną to oddasz jak nie to przedawnienie i masz bonus.

Mi kiedyś mBank oddał 100 zł zamiast 1 gr weryfikacji. Wysłali 2 pisma listem zwykłym, żeby oddać i bez mojej reakcji na tym się sprawa zakończyła.
  • Odpowiedz