Wpis z mikrobloga

Prawdziwa rewolucja i szkodliwe branże oraz dzisiejsza kobieta
Mam gotowy przepis na państwo o którym mógłbym napisać książkę, gdzie rozdziałami byłoby co, na co i dlaczego należy zmienić oraz jak to zmienić, by działało w praktyce- coś niepojętego dla polskich polityków państwa teoretycznego.
Państwo do którego należy dążyć to państwo, które nieco podobne jest do państw skandynawskich, ale idzie w wielu kwestiach dużo dalej. Państwo gdzie najważniejszą rzeczą jest sprawiedliwość, sensowne rozwiązania, poszanowanie zwierząt, przyrody i prawdziwie wygodne i spokojne życie ludzi, a to wszystko przy ograniczeniu demokracji. Państwo będące prawdziwą zmianą, a nie tą pseudo zmianą PO vs PIS czyli dziadostwo kontra niemal takie samo dziadostwo.
Jak słyszę niektóre "programy" w polskiej polityce przypominające motta afrykańskich krajów, w stylu- rozwój i praca itp. to robi mi się niedobrze. Podobne wrażenia mam odnośnie tych obrońców demokracji robiących protesty na ulicach. Miałem nadzieję, że chociaż jedną rzecz PiS zrobi dobrze- skutecznie ograniczy demokrację, ale nawet to mu nie wyszło... Jest to więc partia totalnie nieudaczna, chociaż poprzednicy byli jeszcze gorsi od nich.
Dzisiejszy "rozwój" to bardzo często cofanie się wstecz i należy przestawić go na właściwe tory. Jednym z małych przykładów takich działań jest likwidacja szkodliwych branż, które nie dają nic więcej poza niszczeniem środowiska, wywoływaniem chorób i innymi szkodliwymi rzeczami. Jest to na przykład:
-likwidacja sprzedaży niemal wszystkich kosmetyków i farb do włosów oraz niemal całkowita likwidacja czegoś takiego jak kosmetyczka. Gdy widzę to co stało się z dzisiejszymi kobietami, jak bardzo wyprano im mózgi to jest to po prostu coś odrażającego. Niemal każda baba ma wymalowaną twarz chemicznym g...wnem i niemal każda ma pofarbowane włosy. Żałosny widok. Nie dość, że produkcja tego niszczy środowisko, nie dość, że w ogóle nie "poładnia" to takiej baby, nie dość, że wywołuje fałszywe wrażenie o jej wyglądzie to jeszcze jest szkodliwe dla zdrowia- tu nie potrzeba żadnych badań, każda chemia (nawet jeśli eko itd.) nakładana na skórę jest mniej lub bardziej szkodliwa i tyle.
-likwidacja robienia tatuaży- najbardziej idiotycznej mody ostatnich lat. Jest to dla mnie niesamowity przykład jak coś tak głupiego można tak masowo wmówić ludziom... Wstrzykiwanie sobie barwnika pod skórę... Masakra po prostu. Szkodliwe dla zdrowia i znów bezsensowna produkcja.
-likwidacja operacji plastycznych, poza dużymi deformacjami w wyniku chorób i wypadków. To jest coś wstrętnego, chyba już największy przykład szaleństwa ostatnich lat. Niedawno było powiększanie piersi, tworząc je nienaturalnymi i brzydkimi przez to. Teraz moda na coś jeszcze bardziej bezsensownego powiększanie ust. Naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić jak głupim trzeba być, by to zrobić. Ktoś wydaje pieniądze, niszczy sobie zdrowie, by stworzyć z siebie szkaradztwo. Jeszcze nigdy nie widziałem ładnie powiększonych ust. Dzielą się tylko na brzydkie i potworne, te pierwsze też będą potworne za kilka, kilkanaście lat.
-należy ograniczać też alkohol i papierosy, ale nie jest to takie łatwe. Tu wprowadziłbym restrykcje jeszcze trochę większe niż w Szwecji i Norwegii.

#polityka #po #pis #ciekawostki #kobieta #kobiety #tatuaze #kosmetologia #kosmetyki #nauka #swiat #polska #europa #prawo #skandynawia
nowyjesttu - Prawdziwa rewolucja i szkodliwe branże oraz dzisiejsza kobieta
Mam goto...

źródło: comment_1644041744erzrjHPcxIzM0IzAmsURVw.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@nowyjesttu: Dodam jeszcze, że kolejnym absurdem jest to, że dzisiaj każda baba musi mieć pomalowane pazury lakierem, podobnym do tego jakim się maluje metalowe elementy. I to jest niby ładne? Ładniejsze niż zadbane, naturalne paznokcie??? To to za bzdura!!! Dbać o siebie to znaczy odpowiednio się odżywiać, ruszać się, przebywać wśród przyrody często, a nie malować ryj czy pazury jakąś chemią. A z kosmetyków wystarczy może jeden krem do sprzedaży
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nowyjesttu:

-bardzo duże ograniczenie handlu międzynarodowego,

-organicznie demokracji,
-częściowe ograniczenie postępu technicznego i przestawienie go na właściwe tory,

a więc jestes zamordystycznym prymitywistą
  • Odpowiedz