Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Które z wymienionych wad są wg was najbardziej odpychające?

- zakola
- zamulone, półprzymknięte oczy
- wada wzroku / okulary
- słaby zarost
- niezbyt białe i proste zęby
- drugi podbródek (+słaby zarys szczęki)

Nie jestem z tych co uważają że trzeba się akceptować jakim się jest, to brzmi jak tania wymówka dla grubasów. Siłownia co prawda nie jest złotym środkiem na wszystko, ale dzisiaj nawet genetyczne niedociągnięcia można naprawić operacjami. Pytanie tylko naprawa której wady zrobi największą różnicę? #lookmaxing #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61fb7f2599f26e000a5d81e7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 37
najsmutniejsze jest to, że dużo chłopaków się tym karmi i wierzą, że przez inną linię włosów, czy 5 cm wzrostu mniej przegrali życie


@Zmorka: Żeby przegrać życie wystarczy wyjechać do pracy za granicę a co dopiero to.
najsmutniejsze jest to, że dużo chłopaków się tym karmi i wierzą, że przez inną linię włosów, czy 5 cm wzrostu mniej przegrali życie


@Zmorka: A niby czemu miałem 0 par na tinderze? Przez złą higienę jamy ustnej czy umysłowe #!$%@??
@M_xxx: no jeśli kierujesz się wynikiem na tinderze to powodzenia. Portale randkowe zakrzywiają rzeczywistość, coś co w założeniu opiera się na wyborze przez wygląd nie może się skończyć dobrze. Typiary tam mają tabun facetów do wyboru i tylko sobie skipują. To nie jest tajemna wiedza, że kobiety tam karmią się atencją, a facetom spada samoocena.
no jeśli kierujesz się wynikiem na tinderze to powodzenia. Portale randkowe zakrzywiają rzeczywistość


@Zmorka: Ani trochę. Po prostu masz wyparcie. Gdzie indziej miałem takie same powodzenie jak na tinderze czyli żadne. I koledzy którzy mieli "w realu" powodzenie mieli je również na tinderze i wszystkich innych portalach randkowych.

coś co w założeniu opiera się na wyborze przez wygląd nie może się skończyć dobrze


@Zmorka: Wybór partnera/partnerki właśnie w założeniu opiera
@M_xxx: to ja chyba żyję w jakiejś innej rzeczywistości, bo wszędzie wokół mnie przeciętni ludzie, normalne pary, tworzące rodziny/związki. Nie ma jakichś skrajności jak opisywane na wykopie, że laski 3/10 wiążą się tylko z facetami 7/10. Czasami facet atrakcyjniejszy, czasami kobitka. Różnie, bez reguły.
to ja chyba żyję w jakiejś innej rzeczywistości


@Zmorka: Nie, po prostu uważasz że cokolwiek powiedzą przegrywy/incele to należy im zaprzeczyć i uznać że się mylą/to wszystko ich wina.

Twoja "inna rzeczywistość" to o najwyżej twoja inna płeć. Nie masz męskich doświadczeń i nie jesteś w stanie/nie chcesz uwierzyć w te które ci opowiadamy.
@M_xxx: skąd ten pomysł? bo napisałam, że dla mnie te wady nie są odpychające? no bo nie są, mam kłamać? xD nikomu też żadnej winy nie zarzuciłam, próbujesz ze mnie zrobić kolejną bestię p0lkę
skąd ten pomysł? bo napisałam, że dla mnie te wady nie są odpychające?


@Zmorka: Bo uznałaś że "portale randkowe zakrzywiają rzeczywistość" próbując w ten sposób wyprzeć twardy fakt.

nikomu też żadnej winy nie zarzuciłam, próbujesz ze mnie zrobić kolejną bestię p0lkę


@Zmorka: Przestań mi dawać taką możliwość.
@M_xxx: aha przyjmując odmienną opinii w dyskusji sprawia, że masz robić z siebie ofiarę i Ci coś zarzucam?

@Zmorka: Przestań mi dawać taką możliwość.


@M_xxx: póki co tylko pudłujesz.

Okej wróćmy kawałek, uważasz, że to co się dzieje na tinderze jest odbiciem życia w realu?