Wpis z mikrobloga

Użytkownicy #chromecast i podobnych
Zacząłem myśleć o zakupieniu tego po tym, jak #hbogo wysrało się na mój telewizor i nie mogę korzystać. Czy zyskam coś ponad załatwienie problemu z #hbogo ? Głównie oglądam filmy. Pograć bym pograł, ale to rzadko. Nie muszę też miec super duper HD aż gały wywala. Chodzi mi o to, czy warto wywalić te czysta złociszy czy też lepiej kupić coś tańszego a niewiele gorszego.
  • 6
@ludzik: chromecast to tylko przesyłanie obrazu bezprzewodowe. Sam takie stosuje do zrzutowana z lapka lub telefonu obrazu. Nie widziałem żeby były tam jakieś gierki a sama konfiguracja i podłączanie do Wi Fi jest przez telefon z apka Google Home. No chyba ze myśli o #chromecast ultra z pilotem wtedy i możesz rzutować ekran i masz środowisko androidowe z apkami. Możesz teraz pomyśleć o czym pokroju Alfawise czy Xiaomi Mi Box
No chyba ze myśli o #chromecast ultra z pilotem wtedy i możesz rzutować ekran i masz środowisko androidowe z apkami.


@michael_angelo_666: O ile widzę to chciałem czwórkę, czyli chyba właśnie to z ficzerami ultra. Gry mam w gruncie rzeczy w nosie, bardziej zależy mi na filmach. Pytanie czy coś jeszcze z tego wyciągnę bo dopiero szturcham temat.
@ludzik: Ten ultra będzie tym samym co właśnie inne tv boxy. W biurze na 70 calowych ekranach używam tego ultra i sprawuje się świetnie. W środku ma kilka apek ale ze stora można pobrać tego więcej. Zasilacz większy niż sam urządzenie. Jeśli to ma być do domu to polecam coś tańszego jak właśnie alfawise