Wpis z mikrobloga

Koleje mazowieckie, sytuacja kilka miesięcy temu.

Ambaras rozpoczyna rower należący do julki która mogła mieć 16-20 lat. Julka jest razem z inną julką2 i z starszą kobietą którą nazywa matką.
Rower został postawiony dokładnie między siedzeniami, utrudniając przejście, zamiast zostać postawiony w odpowiednim przedziale lub przy drzwiach gdzie nie blokowałby ruchu. Zmuszało to osoby przechodzące do wejścia w kontakt fizyczny z tym rowerem. Nie podoba się to właścicielce.

Każda kolejna osoba zmuszona do otarcia się o rower zostaje skomentowana przez julki, wyrażające surową i głośną dezaprobatę. "jak chodzisz, nie dotykaj tego roweru, uważaj co" i tak dalej.
Przez pewien czas nie docierało do mnie o co chodzi bo siedziałem zapatrzony w okno ale w pewnym momencie ludzie zaczęli jej zwracać uwagę. Przerodziło się w to w kłótnię w której Julki konsekwentnie broniły swojego prawa do zastawienia rowerem przejścia.

Do kłótni dołączały kolejne osoby, aż zrobiła się spora wrzawa i cały przedział zjednoczył się w swojej nienawiści do Julek niczym bracia z świętego tagu #przegryw. Wtedy wpadłem na pomysł jak to wykopek że czas włączyć dyktafon xD nie wszystkie jej argumenty zostały nagrane, między innymi z tego co pamiętam coś w stylu "pani nie rozumie bo pani jest już stara" "nienawidzicie mnie bo jestem młoda" xD. Nienagrany został też komentarz ukrainki, który po przetłumaczeniu podejrzewam że był ciekawy xD

https://vocaroo.com/1czrQeQovMCD

W 0.04 i 0.06 glos obu julii. Jedna mówi tam "mogła się sama pani powiesić" na sugestie że mogła powiesić rower ale słabo się nagrało. Druga mówi "możesz mnie nie szarpać". Nikt jej nie dotykał.
Polecam tez moment 1:50. Pędzlasty oskarek nie wytrzymuje i komentuje zachowanie Julek "załóż więcej szm4t na tą mordę....(coś tam) i wypi#rdalaj".
Na następnej stacji wysiadły z tym swoim rowerem, przedział prawie zaczął klaskać. Grażyny i januesze kometowały "co z tą młodzieżą" " to wszystko przez ten internet". Ciężko nie przyznać im było racji. Przez szybę widziałem jak na stacji czekał na nią czadzik o aparycji fajtera z famemma, który z poruszeniem wysłuchiwał właśnie historii julki.

Próbowałem postawić się na miejscu tych julek i doszedłem do wniosku(poza tym że julki w obecnym społeczeństwie czują się bezkarnie) że po pierwsze nigdy w takiej sytuacji bym się nie znalazł, a gdybym już musiał tak postawić rower to pewnie każdemu bym pomagał przejść i jeszcze go za to w myślach przepraszał. Gdyby pociąg był zatłoczony to pewnie rozważyłbym pojechanie innym.
A one mimo swojej bezczelności, ogółem tacy ludzie jak one osiągnął o wiele więcej bo będą robić co chcą patrząc tylko na swoją dupę.
Inna sprawa że na takie zachowanie mogły sobie pozwolić tylko przez kobiecy przywilej, gdyby facet się tak zachowywał to dostał w gębę zaraz, a pędzlasty oskarek nie kazałby mu tylko w#p-------ć tylko wywalił ten rower na ziemie albo na peron.

#patologiazmiasta #patologiazewsi #niebieskiepaski #rozowepaski #bekaztwitterowychjulek #logikarozowychpaskow #wspomnienia #pkp #pociagi #julka #plodnajulka #truestory
o.....i - Koleje mazowieckie, sytuacja kilka miesięcy temu.

Ambaras rozpoczyna row...

źródło: comment_164388620119E2MsfbHbVEOhkH0hStbx.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach