Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piachu: Jak najbardziej jest to zdrowy związek, mówię czego oczekuje, to do niej należy decyzja czy się zgodzi czy nie. Akurat mojej bardziej zależy na mnie niż na wirtualnych serduszkach.
  • Odpowiedz
Nie po to inwestuje swój czas, uwagę, kasę, żeby jakieś spierdoksy z neta pisały you are so hot czy inne gówna.


@RexxarHell: Tu akurat widać objawy znacznie większego s----------a niż pokazał autor tematu. Z całego serca współczuję facetom, którzy zamiast partnerki mają w domu podmiot użytkowy wymagający inwestycji.

Swoją drogą, żeby w 2022 nadal nie rozumieć internetowego ekshibicjonizmu to też niezła sztuka xD
  • Odpowiedz
@RexxarHell: Z całą pewnością, prości ludzie z niskimi wymaganiami z reguły nie mają problemu z ich zaspokojeniem.
A moje współczucie jest najzupełniej szczere, po prostu nie wyobrażam sobie świadomego tkwienia w takim spermiarstwie.
  • Odpowiedz
@Elaviart: Dobrze Panie skomplikowany, gdyby mi się z jakiegoś powodu rozpadł związek, to zapiszę się na ruchanie twojej kobiety, żebyś poczuł się lepiej, a teraz już daj mi spokój bo szczerze g---o mnie obchodzi twoje zdanie.
  • Odpowiedz
zapiszę się na ruchanie twojej kobiety, żebyś poczuł się lepiej


@RexxarHell: Co xD
Zdajesz sobie sprawę, że pomiędzy prymitywnym traktowaniem kobiety jako zasobu wymagającego inwestycji, a rozdawaniem jej od ruchania innym facetom jest jeszcze całe spektrum zdrowych, partnerskich relacji?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Elaviart: nie masz racji ale dalej będziesz brnął w swoje głupie pierdu pierdu. Zacznijmy od tego, że to nie Ty ustalasz, które spektrum jest zdrowe. Szczególnie po tym jak określasz zdrowe wyznaczanie granic w związku, i wzajemnego szacunku jako coś bardziej s-----------o od prostowania intymnych zdjęć swojej partnerki online. Sorry ale nie robisz dla mnie za żaden autorytet, wręcz przeciwnie. Jako typ, który lubi się pałować do zdjęć cudzych kobiety,
  • Odpowiedz