Wpis z mikrobloga

@Dajzel: jestem przekonany, że dwie misje, które wczoraj nabiłem też się w grze nie wrzuciły. No chyba, że je wbiłem nawet nie wiedząc kiedy, ale tego nie sprawdzę, bo sklepu nie widać xd
  • Odpowiedz
@szumek: O łał, a ja się niedawno zastanawiałem co się stało z Tank Rewards, które miało wrócić Soon™ - no i właśnie widzę że wróciło, ino teraz jak chcesz uczestniczyć, to musisz zabulić.

Ach, WG.
  • Odpowiedz
@kuraku: Nie trzeba przypadkiem subskrybować danego kanału żeby te "dropy" działały, a subskrypcja jest płatna?

Mogę #!$%@?ć, uczciwie się przyznam, bo Tłicza nie używam.
  • Odpowiedz
@szumek: Warto dodać, że po 2h trzeba zrobić claim na misji żeby zaczęło nabijać kolejne 2h.

@kuraku: w tym tygodniu jest misja na 5k total dmg w dowolnej liczbie bitew więc mogła zrobić się sama.

Sklep jest dostępny w magazynie (tam gdzie wybiera się drużynę dla Tank Wars) i jest widoczny pod warunkiem że mamy przynajmniej jeden żeton. Jeśli wydamy wszystkie - zniknie i pojawi się ponownie z
  • Odpowiedz
@RickLittleBrick: a przelogowałeś się do gry po odebraniu dropa?

@Arado-Akbar: kilka dni premium piechotą nie chodzi :-) ja np będę zbierał na typka. Raz na jakiś czas zalogować się na headless na którym leci stream w najniższej jakości i kliknąć claim to nie jest jakiś duży wysiłek. ;-)
  • Odpowiedz
@RickLittleBrick: Ja miałem problemy z twitchem podczas wydarzenia z wafllem i o dziwo pomogli - przyszedł ktoś ogarnięty do pracy po weekendzie i "przydzielił" mi wszystkie przedmioty z dropów, które uwidoczniłem na załączonych zrzutach ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz