Wpis z mikrobloga

Czy na Chromecast 4 można jakoś zainstalować aplikację Xbox i grać w gry xbox cloud?
Korzystając z poradników w internetach włączyłem aopcje programisty zainstalowałem ze sklepu play "Downloader by AFTVnews.com."
Probowałem w nim pobrać apkę xbox ze strony apkpure, nawet się pobiera i próbuje instalować, ale na końcu komunikat że nie została zainstalowana. Spróbowałem zainstalować całą tą apkę APKpure, ta się zainstalowała ale nie da się jej używać (pilotem nie da się przejść do wyszukiwania).
Ktoś ogarnął jak zainstalować apkę xbox na GC4 bo mnie już ręcę opadają
#xbox #google #android #androidtv #chromecast #gamepass
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukecz: musisz poruszać się padem albo myszka. Pilotem nie działa. Ale generalnie wydajność jest kiepska, wcześniej był spory lag, teraz nie ma laga, ale jest bardzo duzy drop klatek aby utrzymać sync. Coś jest to słabo zoptymalizowane bo geforcenow działa elegancko
@Simple-Man: Udało mi się zainstalować, zarówno na GC4 jak i Android TV w telewizorze Sony (problem okazał się z aplikacją pobraną z APKPure - trzeba pobrać i instalować wersję z APKMirror. Napiszę dla potomnych. Nie wiem czy to konieczne, ale włączyłęm opcje programistyczne, zainstalowałem "Downloader by AFTVnews.com", w opcjach GC4 włączyłem mu możliwość instalowania aplikacji z nieznanych źródeł. W samym "Downloader..." trzeba wyszukać "xbox apk" i pobrać ją z serwisu APKMirror
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukecz: no ja na wcześniejszej wersji też miałem laga na reakcji, teraz na najnowszej jest bez laga ale robi drop fpsow. Na telefonie działa elegancko tylko na tv mam ten problem