Wpis z mikrobloga

Jak już chyba wszyscy zauważyli, na yt znikają komentarze niepochlebne wobec Czesia i trwa ofensywa jutubowo-tłiterowa.

Zostawione komentarze pisane są w zasadzie jak od schematu:

- kierował już reprezentacją, młodzieżową, ale reprezentacja i nie było wątpliwości z korupcją w tle (były)
- a bo Boniek (Boniek kłamał, prokuratura potwierdziła)
- Jadczak chce się wybić (nie musi)
- Ale Piszczek też (poniósł karę)
- dlaczego problem pojawił się nagle teraz? (nie, był też wcześniej)
- kumple Nawałki chcą zniszczyć dobrego człowieka (XD)
- Michniewicz optymalnie przygotuje nas, nieraz wygrywał trudne mecze takie jak z Leicester czy Spartakiem (ale to, że nigdzie nie zagrzał miejsca, zwykle odchodził w konflikcie i Legię spuszcza do pierwszej ligii to cicho sza)

Ponieważ te tłumaczenia ludziom nie wystarczają bo nie dotyczą stawianego pytania pojawia się coraz większa agresja w działaniach.
Teraz już nie tylko każdy, kto się nie zgadza z jedyną słuszną narracją jest wysłanym przez Jadczaka hejterem.

Krok po kroku idziemy dalej i za chwile wyciągnięta zostanie karta-pułapka: każdy kto się ze mną nie zgadza to antyszczepionkowiec. #koronawirus

#kanalsportowy #kanalbekowy #reprezentacja #mecz #weszlo #weszlofm
InstrybutorzOrlenu - Jak już chyba wszyscy zauważyli, na yt znikają komentarze niepoc...

źródło: comment_1643808823dMkZlnf6JvH8fCfLH0cG0Y.jpg

Pobierz
  • 22
@HoganPaul: tak, tak, nie wskazało. To, co się wskazuje, a to, co widnieje w zeznaniach, a później akcie oskarżenia - to są zupełnie inne melodie. Czesiek strzelił z ucha i dlatego go nie oskarżyli. Był sprytniejszy od reszty kolegów z organizacji przestępczej i sam się zgłosił. Zresztą jakich setek? Dlaczego trener - dajmy na to - Świtu Nowy Dwór albo Zagłębia Lubi, Górnika Polkowice miał na niego wskazywać? Przecież to obciążałoby
@HoganPaul: xD. No jeśli ktoś chce mnie pozwać, to ja pisałem już dawno - z miłą chęcią.

To co piszesz - wiele osób nie ma. Listkiewicz nie ma, Engel nie ma, cała wierchuszka PZPN nie ma. No, oni oczywiście nic nie wiedzieli - Fryzjer to robił za ich plecami. Konferencja z Wójcikiem w przerwie meczu? Też nic?. A fakt, że SKAZANY ZA KORUPCJĘ PIOTR REISS DE FACTO WSKAZAŁ NA MICHNIEWICZA też
@HoganPaul: Ok. Skoro chcesz w to wierzyć - wierz dalej. Pomimo oczywistych faktów i - w zasadzie wbrew logice. Wpierw twierdzisz, że nikt go nie wskazał, a gdy okazało się, że go wskazał, to wówczas jest to pomówienie xD. Litości - jak bardzo trzeba sobie coś wmawiać, by wierzyć w takie coś xD. No i ścisłego kontaktu z Fryzjerem i tych setek (jak nie tysięcy) połączeń, to mi się nie chce
@HoganPaul: ale ja nie mam bólu dupy. Ja jedynie chcę, by ludzie zamieszani w ustawianie meczów za to odpowiedzieli - i nawet nie karnie, ale np. by nie prowadzili 1. reprezentacji. I tyle. A co do niewinności Michniewicza:

Nie użyto w czasie tej rozmowy sformułowań "Pan Czesław jest osobą absolutnie czystą", a treść wypowiedzi prokuratora miała charakter informacyjny, a nie opiniotwórczy, albowiem w związku z osobą pana Czesława Michniewicza prokurator Krzysztof
@HoganPaul: tso? Nie, nie jest tak, że niewinność Michniewicza jest chroniona konstytucyjnie, a jedynie konstytucyjnie chronione jest UZNAWANIE GO ZA NIEWINNEGO co jest ogromną różnicą.

No, sąd uznaje, ale sąd ściga na wniosek prokuratora - sąd też może skazywać jedynie tych ludzi, których w akcie oskarżenia przedstawi mu prokuratura. A ta nie przedstawiła kandydatury Czesława711, bo ów - jak wszystko na to wskazuje - poszedł na współpracę, gdy pognał z Gdyni